Kobry a užovky (2015)

Strašný. Ale přesně takový to má asi být... 75%

Mega Shark vs. Mecha Shark (2014) odpad!

Jednoho krásného dne vyskočil z vody žralok a chybělo málo a sežral ve vzduchu dopravní letadlo. Když se mu to nepovedlo, vyrazil si potopit alespoň jednu letadlovou loď. Bože to je kokotina.

Boj o patent (2008)

Bojoval o to, co je správné, nikoli snadné. Obětoval tomu značnou část svého života, přišel o rodinu, přesto nepolevil a nakonec také vyhrál. Správná otázka je, zeptáme li se, zda to bylo vítězství pro něho. Pravděpodobně to bylo vítězství nejen pro něho, ale zároveň pro všechny, kteří se kdy ocitli v podobné situaci. Nemám nejmenší pochyby o tom, že stejně, jako tehdy postupoval Ford, postupují nadnárodní společnosti do dnes. Díky takovým lidem, jako byl doktor Kearns, čas od času někdo vrátí tyto podniky zpět do reality, kde si prostě nemohou dělat vše, co si zamanou. 80%

Marťan (2015)

Jako pěkný, ale že by to bylo něco úžasného... Proč na záchranou misi nevyslali posádku lodi Hermes hned? To vážně museli skoro rok letět k Zemi, aby se pak tu samou dobu zase mohli vracet zpět? 70%

Hidden (2015)

Tak asi takhle. Další z obsáhlé série postapokalyptických filmů s nějakým novým nebezpečným druhem nákazy... Rodinka, pravděpodobně jediná přeživší, se schovává v atomovém krytu bývalé školy před zmutovanými zombíky, kteří je chtějí samozřejmě najít, zabít a sežrat. Roztomilá dcerka je spíše k vzteku a přetrvávající tma na plátně doplňovaná skučení, fňukáním, brečením a ječením mě brzy přestala bavit. Navíc jsem pořád nějak nechápal o co tam vlastně jde... 1*, víc ani náhodou, říkal jsem si. Tak proč nakonec 3*? Na zodpovězení této otázky mi postačí tři slova. Všechno je jinak.

Deadpool (2016)

Připlížil se nenápadně a udeřil s o to větší razancí. Nebýt několika vteřinového loga na začátku, ani nepoznáte, že je to Marvel. Jejich filmy jsou vždy naplněné hláškami a vtipem, ale u Deadpoolu dostali úplně nový rozměr. Ve filmu už totiž skoro ani nejde o nic jiného. Je to něco nového a nemůžu rozhodně říct, že by se mi tento směr nelíbil. Jen o tom budu muset chvíli přemýšlet. Hodnocení 4-5*, tedy něco mezi velmi dobrou a dokonalou podívanou. Tak jako tak, dobře utracené peníze! ;)

Stážista (2015)

Stážista je jako dělaný pro dnešní uspěchanou dobu, které vládne stres, boj o to být úspěšný a bohatý, a to klidně na úkor vlastní spokojenosti. Z filmu vyzařuje pohoda a klid, můžete si jen tak sednout a relaxovat. Scénář i obsazení se mi líbilo, jen jsem nepochopil, proč neudělala Jules ředitelem Bena. Tak nějak jsem to očekával, bylo by to logické, a o to víc jsem byl překvapen, že se tak nestalo. 70%

Nejchytřejší Čech (2014) (pořad)

Přijde mi to tak děsivě jednoduché, což je zajímavé, když jde o soutěž s názvem Nejchytřejší Čech... Buď jsem nejchytřejší Čech také, nebo je to (což je pravděpodobnější) soutěž o ničem.

Bermudská příšera (2014) (TV film) odpad!

Pozor lidi! Jsme obklíčeni chapadly, budeme se muset prostřílet. Tak to by stačilo. Odpad!

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

A zase apokalypsa, a zase zombie, už mě to pomalu přestává bavit. První Labyrint sice také nebyl žádné terno, ale proti tomu co jsem viděl dnes, byl o dost originálnější. Přes dvě hodiny nudy a zajímavost, která by mne ohromila, žádná. 50%