Rebelka (2012)

Je to hezká pohádka. Celou dobu jsem byl sice na pomezí hodnocení 3 a 4 hvězd, ale konec rozhodl. Paradoxně jako konec myslím až titulky. Dostalo mě věnování filmu památce Steva Jobse (ačkoliv nechápu spojitost zrovna tohoto konkrétního filmu s jeho osobou), je to člověk, který si nejedno takové věnování zaslouží. A vyzdvihávám rovněž závěrečnou píseň. Je dobře, že alespoň do animáků vkládáme do jisté míry kus vlastní tvorby. 70%

Bastardi 2 (2011)

Někomu se možná Bastardi můžou zdát zbytečně přehnaní, ale mě rozhodně ne. Vím, že chování těchto spoluobčanů, když jsou ve své komunitě jsou schopni udělat naprosto vše, co je zde a nejen zde, ve vše dílech, zachyceno. Je to možná hrozné, ale je to tak. Proto jsem rád, že se konečně někdo odvážil vyjít s tím na světlo a také proto nejsou Bastardi zrovna nejoblíbenější film. Ukazuje totiž krutou realitu a té ne každý chce věřit, dokonce ji leckdo nechce ani znát.

Bastardi 3 (2012)

Potrestali toho nepravého. Velká nespravedlnost, ostatně jak je v tomto státě zvykem. Kateřina Brožová to při soudním procesu řekla úplně přesně. Společnost by mu měla být vděčná. Nevím, jak bych se zachoval sám. Možná bych takovou odvahu neměl, ale jeho činům rozumím a schvaluju je.

The Day the Earth Stopped Masturbating (2012)

Netušil jsem, že zde najdu i toto... Pro mě to byl spíše jen videoklip na youtube, ale tak proč ne. Nebudeme se tvářit, že to neděláme, podle mě to dělá každý zdravý muž. Nedokážu si ale představit, jaké by to bylo při zákazu. Zajímavý "dokument", opravdu zajímavý...

Děsnej doják (2006)

Alyson Hannigan mám zafixovanou jako velmi nadprůměrnou herečku z Prciček a HIMYM. Tady u mě bohužel trochu klesla. Nepovedlo se... 25%

Demolition Man (1993)

On neví k čemu jsou tři mušličky... Stallon, Snipes, Bullock, všichni výborní. 85%

Vzpomínky (2006)

Moc se mi líbí tyto hrátky s budoucností. Denzel je dobrý herec a jeden z mála afroameričanů na takto profesionální herecké úrovni. Režie výborná, Tonyho Scotta je velká škoda. Zrovna tak velmi podařený hudební doprovod, který dodává patřičnou dramatičnost a napětí. 80%

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

Skvělé herecké obsazení v čele s Lubomírem Lipským, Jiřinou Bohdalovou a úplně excelentní Marií Rosůlkovou, jako paní domácí Harringtonová. Mýdlo končí, ručník končí, k tomu nemám co dodat... 85%

Česká spojka (2002)

Obrovsky si cením tohoto filmu kvůli jednomu jedinému důvodu - koprodukce s Českou republikou. 65%

Con Air (1997)

Super akčňák s nejednou hollywoodskou hvězdou v obsazení. Myslím, že není třeba psát víc, podle mě zná Con Air asi každý. 85%