Divergence (2014)

Primární publikum budou patrně slečny všeho věku, "linka" k trenérovi, nemodelkovská hlavní představitelka (mě se teda vizuelně moc nelíbila). Trošku vyšší hodnocení za vcelku zábavný tréning. Konec bylo takové nutné zlo. Teorie na které je položena zobrazovaná společnost je taková pouťová, hungergamesová. Asi je to tom, že dnešní společnost chce o sobě přemýšlet a hledat nové cesty jak se poskládat. Každý chce někam patřit, být zaštítěn skupinou.

Hancock (2008)

Dobrý nápad na prototyp superhrdiny. Docela odsejpalo.

Bídníci (2012)

Na konci už nudilo...

Evita (1996)

Tohle mě prostě nebavilo, asi muzikály nebudou mým šálkem kávy. Ikdyž zrovna na muzikál jsem měl chuť.

Nymfomanka, část I. (2013)

Triera jsem díky Dogme 95 lhce podvědomě zavrhoval, ale Nymfomanka se líbila. Slušné vyprávění. Herečka hezká. Explicitní scény nepůsobili nikterak prvoplánovitě. A scéna s "Would it be alright if i show the children the whoring bed." zase ukázala výbornou komediální rovinu.

The Purifiers (2004)

Tak moment, to nebyla amatérská produkce? Nalákán "scorpion" scénou na youtube možná začínám litovat dokoukání dokonce. Ale moment, moment, tohle někdo tedy myslel vážně? Takhle debilní generic dialogy jsem už dlouho neviděl i v akčňáku. Naprosto špatný střih pohlcující cokoliv z akční části. A ten zvuk, i většina amatérské produkce zní líp...

Nevěstinec (2011)

Spíše než nějaký příběh ukapává z Nevěstince depresivní atmosféra. Až si člověk říká, že alespoň v mainstreamu tohoto oboru je snad lépe. Snad.

Zaříkávač koní (1998)

Koňský level filmu nádherný, ale to ostatní okolo moc roztahané a osobně ne až tolik říkající.

Trosečník (2006) (pořad) odpad!

Trochu se divím, že CBS Primu nezažalovala za kažení brandu. Mizerně vybraní soutěžící. Trapný camplife. Poslední schnilou třešní na dortu byl Vašut, který se na něco takového naprosto nehodil. Každý nemůže mít svého Jeffa, ale Vašut? Kvalitě předlohy nesahá ani po kotníky, můžu jen doufat, že zetleje v zapomění a já nebudu za pitomce když ve společnosti zmíním, že mám rad Survivor...