Labyrint: Útěk (2014)

Místy vcelku nuda. My god co je to zas za herce, toho si vypůjčily ze stmívání. No facial expression. Jedinej klad byli nádherné postapo scenérie. To má další díl?

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Dvacetiminutová stopáž způsobuje, že se ani na chvíli nenudíte. Našlapaná každá minuta. Děj je tak trochu egotrip Willa Forta. Např. kostým dinosaura, trampolína a štěkání.

Město podvodů (2012) (seriál) odpad!

Bangkok - Běhat po BKK a myslet si, že farang bílej jako křída získá jakýkoliv zákulisní informace, je asi hodně naivní. Těch pár blbostí jako pinkpong za 3k, zavádějící informace před Grand Palace zas tak těžký natočit nabylo. Zbytek nahraná šaráda. 73% hodnocení? CSFD je plný hodně naivních lidí. ono i jako "hraný film" to stojí za h***o.

Yamada, samuraj z Ayothaye (2010)

Příběh se asi nedá komentovat. Tři dávám kvůli rezonanci s mojí nedávnou návštěvou Thajska. Akční scény jsou možná v roce 2010 akčním standardem, ale podivný amatérský styl mi moc nesedl. Podivný zkratkovitý střih. Když se podíváme jinam - Japonsko, Čína, jsme asi už někde jinde. Lepší situace je u bojových scén bez mečů co se týče samotné techniky, ale tam to také občas ničí technika filmařská. Asi všude hledám film Ying xiong.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Nádherně výpravné, až na mě dýchla chuť zase někam zalézt do lesů. Ale ani s naturalističností a vykucháním několika zvířat to prostě byla místy nuda. Technicky perfektní, hlavně bezstřihová kamera a špikující šípy.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Nastavovaná kaše, kdybych si to představil jako film nestavějící na SW universu by asi neprošel.

Marťan (2015)

Za celou dobu jsem se nenudil, slušně natočené.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Tak tohle mě nebavilo. Kdyby na konci bad guy nevymyslel vcelku originální způsob jak zničit zemi asi bych to do titulků asi nedal. Asi mě chybí vztah k hlavním hrdinům.

Terminator Genisys (2015)

Na začátku to vypadalo hodně špatně. Pak se objevil taťka a bylo to hned lepší. Celkově hodně pod úrovní T1, T2 a T3, který jsem jakž takž skousnul.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Zas tak epic to nebylo, ale i tak vcelku jízda. Doslova, ten film se snad nachvíli nezastavil. Psychedelický Rage vizuální styl.