Avenue 5 (2020) (seriál)

Potenciál byl velký, ale zůstal trestuhodně nevyužitý. Chvíli jsem zvažoval, že dám jen 2*. První 2-3 díly jsem měl pocit, že jde jen o kanonádu dialogů, které postrádají vtip (až na výjimky) a člověk je skoro nestíhá ani sledovat. Pár slušných dílů se nakonec našlo, ale nevím, zda má cenu se těšit na další řadu.

Deváté srdce (1978)

Krásná hudba, nádherné úvodní animované titulky - to je to nejlepší, co ve filmu uvidíte (a přidávám za to 1*). Pavelka žalostně nesympatický, děj slabý. POZOR SPOILER - První půlhodinu čekáte, než se dozvíte, co princezně vlastně je. Pak stačí jeden líný lempl, který jen tak dostal plášť neviditelnosti a pak už se nemusí vlastně ani moc snažit. Zabaví elixír a oživí "mrtvolky". Zaporák je absolutně neschopný, prostě si jen tak umře stářím(?!). Co to je? To má být nějaká napínavá zápletka? Nakonec stačí jakoby náhodou vytáhnout přívěsek se srdcem a ten vás vyvede ven, abyste také neumřeli stářím...

Sviňák (2013)

Aber die Konzen... Nebýt rozuzlení, určitě bych zvednul hodnocení.

Vůně ženy (1992)

Už od první Al Pacinovy věty jsem věděl, že to bude skvělý. A taky že ano, prostě galapředstavení.

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Bezva napád postavit proti sobě Rusy a Němce, ale také spousta nelogičnosti, neschopnosti se vymáčknout, nesmyslných keců a ještě... jasně, ustřelíme tankem někomu hlavu a ona se najde celá nepoškozená. A ten závěr, no fuj! (i když teď zpětně ho už beru s nadsázkou:))

Stážista (2015)

Komedie, která rozhodně neurazí ani vás nezvedne ze židle. Ale můžete vzít jed na to, že na co Robert De Niro sáhne, to se, pokud se to nepromění ve zlato, minimálně nepromění v ehm :)

Fakjů pane učiteli (2013)

Hodně nekorektní komedie, kde učitel je větší opičák než děti, které má na starosti.

Noc v muzeu 2 (2009)

Larry Daley zřejmě mezi prvním a druhým dílem absolvoval kurs sebeobrany s baterkou a kurs lehké arogance. Puf a kouzlo jedničky je pryč. Kamunra má být komická záporná postava, jenže to funguje málokdy (já jsem oživl, to je fuk), šlapání si na jazyk mě moc nenadchlo. Na druhou stranu moje sympatie mají opět kovboj Jededdiah a legionář Octavius, teď se k nim přidala ještě Amelie Earhartová.

Noc v muzeu (2006)

Příjemná komedie se zajímavým námětem, která, jak věřím, mne ani po letech neurazí.

Ničitel Conan (1984)

Zpracování vypadá hodně amatérsky, často docela komicky. Příběh je obyčejný, nic převratného. Ale 3*, protože Arnold!!! :-D