Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Když to u nás letělo,podařilo se mě zahlédnout cca 5 minut a nedalo mě to a okamžitě to řadím mezi otřesné zážitky.

Legenda o Jiřím a drakovi (2004)

Připadalo mě to, jako nepovedená komedie, do které se podařilo zlákat celkem známá jména,ale ani známí herci tento film nevytáhnou, nepovedené záběry na konci jsou slušný.

Voodoo: Umění ďábla 2 (2005)

Dost divný horor, který mě připadal jako komedie, některé nechutnosti vcelku povedené,ale některé efekty jako by uplácali na kolenou.Zajimavý závěr, i když docela předvidatelný.Pobavila mě babička jak žere kočku.

Marco Polo (2007) (TV film)

Zvláštní film,Marco všem rozumí(asi umí dobře čínsky),mongolského panovníka hraje běloch-což je dost divný.Film když se rozjede a vypadá to slušně, tak to opět skočí do hodně podprůměrnýho seriálu.

Vraždy podle abecedy (2008)

Hodně nudný film, čekal jsem zajimavou detektivku a dočkal jsem se labilní policajtky a naprosto nudnýho scenáře-hlavně že je to podle skutečnosti.

Appaloosa (2008)

Western s dobrým hereckým obsazením,ale to je asi vše co je na tom dobrý.Je to film o ničem,nudný přestřelky, nudny rozhovory, trapný záporák i hlavní hrdinové a ubohá naivní holčička,která neví koho a co chce.Na tento film je zbytečný koukat, protože neshlídnout ho vyjde nastejno, jako kouknout na něj.

Disaster Movie (2008) odpad!

Jak může někdo natočit takovou hovadinu, to nechápu.Proboha na co to byla parodie?Na rozumné uvažování?Jediný co ušlo bylo jak chipmunks předvedli evil zpěv

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

Tak tomu říkám hovadina,film z roku 2008 a nejlepší efekt je když se ve stínu zatřepotá na complu dost nepovedeně udělaný minotaur.Film je od první minuty naprostá kravina a bohužel pro mě, který to dokoukal do konce,se po celou dobu nic nezmění.Děs a hrůza,jednu hvězdičku dávám sobě, že jsem to dokoukal.

Svůdné zombie (2008)

Striptýzová zombie komedie se strhanou pornohvězdou,"Jenna Jameson-má opravdu dost "naběháno",místy je to vtipný a místy dost stupidní,Film který neurazí a docela pobaví.

Wanted (2008)

Efektivní akční nářez,sice poněkud zmatený,ale o to dost zajimavý.Bekmambetov ukázal že umí točit zábavný filmy.