Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Chvílema sem se bavil, ale po většinu času nudil. Austin je můj oblíbený wrestler, ale coby herec stojí za zlámanou grešly. Kamera byla otřesná. * - Vinie Jones se upsal srač**, ale byl jediný, který to tak nějak držel. * - soundtrack, * - Za Austin, respektive za jeho pokus. xD

Superbad (2007)

McLovineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

District 9 (2009)

Za ty "drobný" je to hodně podařenej snímek. :) Kreveťáci jsou prostě skvělý.. a závislost na kočičím žrádle je skvělej nápad :D:D

Čtvrtý druh (2009)

Když se na tenhle film trochu "spasíte" :D budete se pak bát dojít domů xD

Lví král (1994)

Můj nejoblíbenější animák asi navždy.. Jako dítě sem to opravdu miloval a řekl bych, že se to nikdy nezmění.. Proste nejlepší.. Kam se hrabe nějaký Up, Doba ledová apod. xDxD

Princ z Persie: Písky času (2010)

Jakožto vášnivý hráč her (Prince of persia série nevyjímaje) je to splněný sen, že konečně někdo udělal kvalitní film podle hry...

Sherlock Holmes (2009)

Dobrej film, Downey Jr. opět skvělý a překvapil mě Mark Strong, který svou roli hrál velmi dobře.

Max Payne (2008)

Poprvé v životě sem zvažoval, že opustím kino před koncem filmu. Tohle pro mě byla opravdová muka.

Solomon Kane (2009)

Jak řekl Cervenak splněný sen heroic fantasy magorů xD

Spartakus (2010) (seriál)

Sex, krev a sex. Hodně, hooodně to kopíruje 300, ale to se mi sakra líbilo tak proč to odsuzovat ? Jatka jsou to slušný. :)