Teď a tady (2012)

Som na romantickej note v poslednej dobe, no popravde, ako som nechal emocionalne zneuzit tymto filmom: http://www.csfd.cz/film/197196-nae-meori-sogui-jiugae/ tak tento snimok vo mne vyvolal akurat zmiesane pocity tym naivnym chlapcom ktory si zacne s dievcatom ktore umiera. Na konci som mal chut povedat iba tak ti treba, vedel si do coho ides. A kedze som videl i Sparksov film http://www.csfd.cz/film/11688-dlouha-cesta/ tak nic ine mi ani neostava ako dat 3hviezdicky. Zaver: na emocnu onanaciu odporucam ine filmy

Terapie láskou (2012)

hraju na city, ludia s OCD sa mozno zasmeju cez slzy, aspon stiepka nadeje na krasnu lasku.Scena "what the fuck" a knizka cez okno mi ostane v pamati asi navzdy.

Vzpomínky na lásku (2004)

Cítim sa opäť zneužitý, zo zadu a bez lásky. Znásilnili moje city hanebne surovo, nedokázal som sa ubrániť, ale to bol cieľ tejto snimky. Na konci filmu som mal tvár vlhšiu ako 17. ročná puberťiačka keď vidí Justina Biebera :(

Paralelní světy (2012)

Velmi pekna myslienka ale opat to tam ztroskotalo :( Maximalne nelogicke, koniec zbuchany, naivne, ach jaj deti, co Vam budem o tom rozpravat...trailer nabudi, popis potesi a film....

Dredd (2012)

POZOR SPOILER: Neusmeje sa :(

Pí a jeho život (2012)

Nechapem preco take velke halo okolo toho filmu, mozno kvoli tomuto: rozkosna indicka anglistina, vela farieb, krasna priroda, este krajsie zvieratka, sympaticky hlavny hrdina, zaujimavy pribeh. No nic viac, cely namet okopirovali podla predlohi pozemstana: http://www.csfd.cz/film/235331-pozemstan/ samozrejme akurat iny pribeh a je na Vas comu budete verit :)

Disturbia (2007)

Shia jeden stalkersky betar, film pri ktorom od zaciatku viete ako skonci, nic nove .

Bitevní loď (2012)

Ja sa povazujem za skromneho chlapca, takto si predstavujem oddychovku vecer ked priatelka sa musi ucit a ja nemam nic ine na praci. Nic vela som necakal a tolko som i dostal, pobavilo, potesilo, naplnilo ma to napatim a potom ako pacificke more i schladilo, co viac na vecer? :)

Nespoutaný Django (2012)

Famozene hlasky a este krajsie dialogy, a tie herecke vykony, ach! A samozrejme krv krv krv, ale tie dialogy!

Smallville (2001) (seriál)

Zil som s tym serialom cele roky, zvykol som si na hercov, trapne zapletky, a este jednoduchsie, primitivnejsie riesenia cize i preto moje hodnotenie... Ale co ma najviac sklamalo je, ze bez ziadneho pokracovanie, cakal som dalsie serie Smallwille ale uz pod nazvom Superman... no nic mozno sa dockame raz....