Plump Fiction (1997)

Kto sa pokúša parodovať tak skvelý film ako je Pulp Fiction musí byť strašný blbec

Jak ukrást Dagmaru (2001)

Vačšiu sprostosť som nevidel. Jak sa len toto mohlo dostať na verejnosť

Sám doma 3 (1997) odpad!

Prečo ľudia kazia tak dobru komédiu ako bolo Home Alone či už 1 alebo 2...Zastreľte ich!

Tváří v tvář (1997)

Film na ktorý sa môžem pozerať znova a znova a nikdy ma neomrzí... Už veľmi tragický začiatok filmu keď Castor ( Cage ) pri pokuse zabiť agenta FBI Archera ( Travolta ) zabil neúmyselne jeho malého syna dodáva filmu grády. Je to akčný film ale ako jeden z mála má dramatický spad a nie je len o tých akčných bitkách, prestrelkách a podobných veciach. Aj 5 hviezdičiek by sa mi zdalo málo.

Červený pás (2008)

Hlboko prepracovaný príbeh o poctivosti, o veciach ktoré jednotlivec považuje za "sväté", o naivite hlavného hrdinu, o jeho nie príliš ľahkej situácii a o mnohom ďalšom. Tento film je z tých, z ktorých máte aj niečo hodnotné do života. Už len za silný príbeh musím dať vysoké ohodnotenie.

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Ako dvojica priblblých chlapov naplánovali vykradnutie rodinného klenotníctva pričom spôsobili smrť svojej matky...miestami sa na to dalo pozerať ale celkovo som sa pri tomto filme nudil...taký slabý priemer s výnimkou hereckých výkonov lebo voči nim námietku nemám

Big Lebowski (1998)

Docela ftipná komédia...najväčší salamista Bridges alias Dude...a Walter alias Goodman sa fakt teda s ničím nekašlal =D

Tobruk (2008)

Noazaj veľmi priemerný snímok.... a 2 hviezdy davam len zo súcitu