Odznak Vysočina - Spirála (2022) (epizoda)

Odkdy detektivové, kteří tu obvykle řeší vraždy, jezdí řešit slovní domácí potyčky (ještě ke všemu na způsob Policie v akci)? Viz první scéna... Jinak tento díl byl přece jen o trošku lepší, než předchozí dva, ale o to zas nudnější. Nechce se mi vypisovat, co všechno je na tomto seriálu dementní, celkem pěkně to vystihl/a Sorrow.

Odznak Vysočina - Den blbec (2022) (epizoda) odpad!

Je to jeden z těch zážitků, kdy člověk studem zalézá hlouběji a hlouběji do sedačky z pocitu trapnosti, že náleží ke stejnému živočišnému druhu, jako tvůrci téhle hrůzy...

Alfa samci - Konečně jsme pospolu (2024) (epizoda)

"Muž přes palubu!" "Patriarchální!" .... "Luz, nejsem gay!" "Ale děláš gay věci!" "Držel jsem piva, nemohl jsem se bránit! Než mi to došlo, vyndal mi ho... " "Ne! Žádné popisy, prosím!"

Teorie tygra (2016)

Ztotožňuji se s komentáři ForGumpa a Boogeymana.

Na mol (2012)

"It's so moist!" - tak tady jsem se fakt zasmála. Jinak je je to sice chvílemi příjemný film se sympatickými postavami, ale jako pohled na alkoholismus je to velmi, velmi zjednodušený. Takže za mě zklamání... Boogeyman to ve svém komentáři celkem vystihl, a naopak poslední věta hellstruckova komentáře mě - jako vždy u takových komentářů - vytočila do běla. Nalitá ženská/nalitej chlap - míra "nepřitažlivosti", jak on sám to nazval, vůbec nezávisí na pohlaví, pouze na daném jedinci a jeho/její konkrétním typu "nalitosti". Odmítám tyhle odsudky z 18.století.... A poznámka na konec: přeučený/vyléčený/abstinující alkoholik, který najednou má potřebu soudit a shazovat všechny lidi, se kterými byl před časem na tom úplně stejně, je opravdu hodně otravná persona (co si nevidí do pusy)...

Alfa samci - V pondělí? (2024) (epizoda)

"Mám pudla." "A kde je teď?" "Nahoře. Je slepý. A chromý. Už nevyjde schody." "A proč ho teda  nemáš tady?" "Hryže kabely. Tak se mu to stalo. Tak oslepl. Dostal ránu proudem z kabelu od vysavače." .... "Možná měl trochu upravit obsah."

Alfa samci - Nezabouchni se (2024) (epizoda)

"Luisi, vychováváme monstrum." "Od Tlapkové patroly k trojkám...to je velký skok." "Když to přestaneš sledovat, koupím ti Call of duty."

Alfa samci - Zeptej se, jestli můžeš dál (2024) (epizoda)

"Tamten chlápek si nějak moc fotí dům." "Jo, a tenhle je fízl a podle tohohle jsem ošklivý." ...."Zbraně jsou falické symboly, které odhalují křehkost mužství!" "Proč jsi před mafií statečný a v reálu takový srab?" - "Chtěl osvítit oligarchu."