Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Dvě hodiny čirého bizáru. Šílená kamera, ukrutné dialogy (Radek John!). Duchoslav a Jeníčková-joker ve studiu, které má imitovat vrcholek jakési hory. Co jsem tak zběžně prolistovala místní komentáře, tak budu asi jediná, ale mě ta plastiková Jeníčková odpuzuje. Nevím, proč tam z ní dělaj takovou femme fatale, já bych se bála, že ji při polibku upadne kus tváře.

Na lovu (2021) (pořad) odpad!

Tohle je asi nejdebilnější soutěž, co jsem kdy viděla. A Sokol na něčem frčí.

Sexuální výchova - Epizoda 5 (2021) (epizoda)

Tenhle seriál jde dobře do kopru. A dost dobře se tvůrcům daří, abych si ještě víc znelíbila postavu Maeve. Nikdy jsem jí nemusela, ale začíná být napřesdržku ještě víc.

Linka - Epizoda 3 (2019) (epizoda) odpad!

"Nenávidim tě."  - "Promiň. Miluju tě."  - A podobných brilantních dialogů je tu dostatek. K vyvolání zvracení po požití dokonalý nástroj.

Axolotl Overkill (2017)

Co tohle zase sakra bylo. Jedna hvězdička za toho tučnáka. Docela jsem o něj měla strach, v tomhle filmu by byli schopní mu klidně ublížit (např.hlavní hrdinka určitě).

Přízrak (1987) (TV film)

Spoiler! Jedna hvězdička za Jandáka, padajícího z půdy. Jinak mi i ta hodina přišla dost. Jak už tady někdo psal, dostat to do rukou třeba Herz, mělo by to atmosféru, bohužel toto zpracování ji nemá, a zajímavé je v podstatě jen rozuzlení. Škoda.

Clona - První oheň (2014) (epizoda)

Jak mám ráda Kryštofa Hádka, tak tady mi s tou svou "odvahou", tedy spíš lehkomyslností a sobectvím, kvůli kterému se vždycky mohou všichni z oddělení přetrhnout, aby ho z něčeho vysekali či jinak zachránili, leze pěkně na nervy. S tím bych teda spolupracovat nechtěla. A nic proti Kerekes, ale do téhle role mi teda značně nesedí.

Princip slasti - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Dobře, ani polská, ani ukrajinská část mě nijak zvlášt neoslnily, ale proč jen ta česká vypadá jako totální parodie? Chvílema jsem měla pocit, že koukám na Připoutejte se, prosím nebo na Žhavé výstřely. Hlavně když byl na obrazovce Roden.

Anatomie života - Nalezenec (2021) (epizoda) odpad!

Ačkoli je to zcela jasný záměr tvůrců, doktor Drahoš je čím dál tím víc vtipnej. A dcera Schneiderový má být hrozná schválně, to jo, ale JAK strašně příšerná je, to už jde podle mě za hranice původní představy tvůrců.

Anatomie života - Nákaza (2021) (epizoda)

Schneiderová ke svému partnerovi: "Když jsi nechtěl, tak jsi tam jezdit nemusel!"  - wtf??  Vždyť si zcela jasně pamatuju, že v minulé epizodě mu řekla, prosila ho!, jestli by tam nejel "kvůli ní"! A on, ač nerad, jí tedy tuhle laskavost udělal. takže co to jako má bejt od tý Schneiderovky? No, nakonec drsně prozřela a asi to nebylo úplně příjemný. Ale za ty kecy jí to přeju, ačkoli rozhodně nepatří k těm nejhorším postavám seriálu.