Přání k narozeninám (2022) odpad!

Uživatel s přezdívkou PepaPopper to celkem slušně vystihl. Jen zmíním, že film obsahoval dvě scény(Plesl v běhu + Klus v Rybě na sedadle spolujezdce), kvůli kterým jsem zvažovala dát jednu hvězdičku, protože jsem se u nich upřímně zasmála, byly totiž správnou směsicí bizáru a situační komiky, ale když jsem to nechala přes noc uležet, musela jsem ponechat původní hodnocení. Klasický schematický podbízivý předvídatelný produkt. A to nemluvím o nelogičnostech; v komedii postavené na nadsázce sice své místo mít mohou, ale tady jich přece jen bylo až až, a to docela zásadních.

Albatros - Guy (2020) (epizoda)

Martine je už nějakou dobu moje nejméně oblíbená postava z tohoto seriálu, a touto epizodou se to jen umocnilo. Chudák alpaka.

Návštěvníci - Návrat do budoucnosti (1983) (epizoda)

No tak za to "krtkování" bych dala hvězdiček klidně deset, kdyby to šlo... To byl nářez (a ta hudba k tomu!). A jak se to na konci pěkně vyřešilo :D Stačil klín, a porouchaný Centrální Miroslav Moravec mohl vyhlásit omyl. Všechno, jak má být :)

Mimořádná událost (2022)

Po Vlastnících jsem nic úžasného nečekala a byla jsem mile překvapena. Doufala jsem, že se trochu pobavím, a to se mi splnilo. Je to tedy samozřejmě podobný typ humoru, podobná "figurkovost", ale Vlastníci mi přišli ještě víc přitažení za vlasy a ještě o dost víc schematičtější. Možná je to opravdu jen záležitost očekávání (na ty Vlastníky jsem šla do kina po týdnech poslouchání  a čtení nadšených recenzí ze všech stran, jaká je to bžunda, a ještě k tomu inteligentní, a nakonec jsem byla celkem zklamaná), ale i když pominu tento faktor, tak mi Mimorádná událost přijde prostě lepší.

ZZ Top: Legs (1984) (hudební videoklip)

Plyšový kytary boží! Jinak tak nějak nevím, jaké poselství si z toho příběhu mám vzít...

ZZ Top - Sharp Dressed Man (1983) (hudební videoklip)

Klasický, trošilinku nablblý zztopácký klip s komickými (i roztomilými) prvky. Pobaví. Jedna * navíc z nostalgie.

Stíny v mlze - 243 (2022) (epizoda)

Pro mě byl tohle strašně nudný díl. Svědčí o tom už to, že jsem ho rozkoukala asi 4x a až na pátý pokus dokoukala. Předtím jsem to měla jako takovou ukolébavku, čtyřikrát jsem u toho usnula. Jedna hvězda za Skywalk na konci.