Okres na severu - Šachy (1981) (epizoda)

Zábavná epizoda. Pláteníkova dcera se chová jak hysterka a spratek, protože její starej jde 3x za sebou na šachy, a výstižná věta Švorcové:"Tohle nedopadne dobře." Štěpnička a Pláteníkova sekretářka poprvé "konzumují svou lásku" (naštěstí to neuvidíme, ale je to více než naznačeno). No a Pláteník pokračuje v tom, v čem je nejlepší; být vzorem morálky.

What About Dick? (2012)

Výborné. Ze začátku hodně rychlé až zbrklé, ale když jsem si po chvíli zvykla a "chytla se", nemělo to chybu. Herci skvělí a bylo vidět, že ze sebe dostali maximum (a taky, že se sami baví. Pro mě byl zážitek i to, dívat se na Billyho Connollyho, jak sotva přemáhá smích). Doporučuju.

Will a Grace (1998) (seriál) odpad!

Viděla jsem pár epizod tohoto seriálu, někdy ani ne celou, a vždycky u toho něco dělám, protože koukat a soustředit se jen na tohle by byla pro mě mnohem větší ztráta času, než lecjaký osmdesátkový béčko nebo sedmdesátkový porno s bobrama a knírama. Rozdíl je totiž v tom, že druhé a třetí jmenované může být vtipné a člověk se mnohdy výborně pobaví, což u Willa a Grace fakt nehrozí. Mimochodem, tak strašně nesympatické seriálové "charaktery" se jen tak nevidí.

Bábovky (2020)

Škoda, že je to tak předvídatelné a brutálně schematické, najde se pár míst a dějových linií, které prostě nedávají smysl, ale co je na tom filmu asi nejhorší - a překvapuje mě, že něco takovýho napíšu - je hudba. To všudypřítomný rádobydramatický burácení smyčců vůbec nenavozovalo atmosféru, kterou si (asi) tvůrci přáli, protože v druhé půlce filmu už to bylo vysloveně k smíchu. Jedna hvězda za tu starou máničku na střelnici a jeho repliku: "John Wayne."

Cena za štěstí (2019) odpad!

Ta Dabrowska musí bejt hodně vymaštěná. A k tomu ještě megalomanka, když si vezmu, kolik "témat" se pokouší do tohoto "díla" nacpat. Člověk u sledování neví, má-li se smát, nebo plakat.

Debbie Does Dallas (1978)

Dobře, Pyramida (s českým dabingem) a Alenka v říši divů xxx byly lepší i zábavnější, ale ač v původním znění, nasmála jsem se i u Debbie. Může za to hlavně výborná hudba - místy zní jako z Logjamming (kdo zná Big Lebowski, ví o co jde) a místy jako z Jak utopit doktora Mráčka... Některé melodie si posléze i zanotujete. Trochu mě mrzí, že jsem si už od začátku nedělala čárky za každýho bobra (nic proti bobrům, jen je jich tady opravdu hodně. Opravdu). Jako bonus dostanete pohled na souložícího Mexikánce, který žvýká. Ano, žvýká! Asi je to (aspoń doufám) jen žvýkačka, ale i tak je to fascinující pohled. K tomu trocha spankingu od starce/vládce knihovny a pár poloerekcí. Škoda, že není ten český dabing.

Sex ve městě - Série 5 (2002) (série)

Příšerná a trapná série, tak o dvě úrovně horší, než ty nejhorší epizody z kterékoli jiné série. Zápletky stupidní, vtipy nefunkční. Měli se na to vykašlat. Plus Carrie je tady ještě nesnesitelnější, afektovanější, a vůbec dementnější, než obvykle.

Divoké pivo (1995)

Jedna hvězda za Jonáka, z nějakého důvodu mluvícího fistulí.