Nebeští lovci: Svět vážek (2010) (TV film)

Hodně hustý ty vážky. Super metamorfóza a to páření a kladení taky zajímavý. Není to nějakej můj oblíbenej hmyz, ale dokument byl fakt poutavej (o čemž svědčí i to, že jsem na něj vydržela koukat mezi půl šestou a šestou ráno v neděli), doporučuju.

Tajné životy - Epizoda 8 (2014) (epizoda)

Nad azylákem se docela drsně stahují mračna. Jsem zvědavá, jestli a jak se ředitelce a zaměstnancům podaří ho zachránit. A Beáta je, dle očekávání, pěkná zrádkyně. K tomu je asi trochu tupá, když věří nějakýmu sňatkovýmu podvodníkovi, který asi po měsíci známosti s ní chce jít do společnýho podnikání, resp.říká to. Realita bude pak asi jinde, že. Jinak ta ženská, co pořád řeší svýho otce a jeho snoubenku/ošetřovatelku, je poněkud urputná. Asi bych na to na jejím místě neměla nervy a řekla bych si, ok, za to mi to nestojí, otec se na starý kolena zcvoknul a chová se jak hulvát, a co se týče tý jeho, tak na každou svini se vaří voda. Teda ona by si, s přihlédnutím k tomu, že je asi věřící, spíš řekla něco o božích mlýnech, ale to je fuk.

Neobyčejné životy - Martin Dejdar (2012) (epizoda)

"Chodící pórek", já se zbláznim.... Netipla bych si, že mě rozchechtá Vacek (vzpomínka na vojáky), ale stalo se. Sice nechápu, proč si tvůrci zvolili písničky od Middle of the Road coby hudební podkres, ale rozhodně mi to nevadí.

Tajné životy - Epizoda 4 (2014) (epizoda)

Pořád slušné, ale ta milostná aférka mezi Lustigem a Mrázovou je taková... no, ne moc uvěřitelná. A Beáta, cynická a skeptická všemi zkušenostmi, které nabyla ve svém zaměstnání, paradoxně naivně věří každý slovo (asi) nějakýmu sňatkovýmu podvodníkovi. Nebo prostě psychopatovi.

Tajné životy - Epizoda 3 (2014) (epizoda)

No, nevím, aby byly dvě skoro dospělý děti naštvaný a uražený, že s nima máma nemůže jet stanovat, a že tedy jedou jen s tátou? Oba rodiče jsou celkem v pohodě, tak nechápu, o co jde... Ale rozhodně jsem zvědavá na Beátu - to určitě nebude vyloženě kladná postava, ostatně to se mi zatím na seriálu líbí, že hlavní charaktery nejsou černobílé.

Tajné životy - Epizoda 1 (2014) (epizoda)

Na první epizodu slušný. Akorát jsem si teda nepředstavovala, že ty klientky v azylácích budou takový odrzlý, konfliktní slepice.

Útěk z vězení - Spojení přerušit (2006) (epizoda)

Tragickej díl. Od žumpy ho zachránil Bellick a jeho vyprávěnky u výslechu. Jinak všechno špatně, díry v logice, tuny patosu, najednou mají všichni na všechno čas, i ten hrobeček mu udělaj, a ty "zvraty" v ději jsou po těch 33 epizodách už opravdu hodně předvídatelné. A Scofield má výpadky paměti, v jedný chvíli řve na otce: "Tos byl ty! To ty za všechno můžeš!" a za půl hoďky "I love you, daddy". Hrůza.

Orange Is the New Black - Úplně jiná díra (2014) (epizoda)

Jak napsal Necrotongue, sláva! Konečně zas epizoda, která mě bavila (až teda na ty neustále se vracející debaty o pee-hole), a kde mě tolik neiritovala Piper, naopak, v několika chvílích jsem se bavila i díky ní (situace se So So a Big Boo, nebo když nalézala své věci, které si mezitím přivlastnily jiné spoluvězeňkyně). Ale říkám si, že to, co se děje mezi Polly a Larrym už překračuje hranice dobrého přátelství, a obávám se, že už je to jen krůček k něčemu jinýmu. Což o to, o dvojici Piper-Larry mi tolik nejde, tam by na to Larry měl s nadsázkou "právo", ale Polly a její manžel... No, uvidíme.

13. komnata - 13. komnata Luboše Xavera Veselého (2016) (epizoda) odpad!

Mně je úplně jedno, že má ten člověk nadváhu, já hlavně nechápu, jak může bejt tak oblíbenej, a jak tohle zaměstnání vůbec může dělat, když nedá dohromady souvislou větu a na každé následující slovo musíme čekat půl hodiny. Taky je mi dost nesympatický, když má někdo na zdech ve svym bejváku x desítek zarámovaných fotek sebe. Na nich je Xaver buď sám, nebo s nějakými "celebritami". A ještě si dovolím zareagovat na výrok Saudka, když Xaverovi řekl: "Škoda, že nechlastáš." Při pohledu na dvojřadí flašek na Xaverově parapetu jsem si spíš říkala, hmm, slušná zásoba. Tak kdo to teda pije?

Ženská na vrcholu (2019) odpad!

Odporná nesnesitelná klasická propaganda typu: ve městě je to na hovno, ten opravdový život je jen na horách/na vesnici/v lese/na ostrově/dosaďte si cokoli. "Příběh" bez vtipu, napětí, sympatických postav (nebo aspoň jedný!), vlastně celé bez příběhu. Předvídatelné od prvních pěti minut. K tomu dva příšerní dětští neherci, ta holka naprosto bez talentu, a k tomu neumí mluvit (viz "k čemu mi by to bylo?"), ten chlapec zas s tak uměle předstíraným nadšením, že je z toho člověku blivno. Proti tomuhle jsou Muzzikanti skvělou zábavou, a tímto se jim omlouvám.