Jurassic Shark (2012) odpad!

"What do we do now?" Well, take that bikini off and make some hot girly love, mi běží hlavou, ale klasika: scéna, kterou by to vytáhli aspoň na * se nekoná.

Žraločí masakr v Jersey Shore (2012) (TV film) odpad!

Soutěž o největšího six pack kreténa a nejpitomější káču je v plném proudu, když k pláži dorazí hejno killer albino sharks s červenýma očima, žel né na každého se dostane.

Hadewijch - mezi Kristem a Alláhem (2009) odpad!

Jakožto panic jsem již vzal také v úvahu, jak se zprovodit ze světa a proč při tom s sebou nevzít nějakého toho náhodného kolemjdoucího. Z Hadewijch si odnáším následující: když už se zmůžu na auto s náloží, bude to chtít zvolit aspoň trochu víc než liduprázdou ulici, a nebo, ve snaze způsobit co nejvíc utrpení ostatním, natočím něco podobného.

Proces (1962)

Nejen tvůrčí konec a místy scény připomínající vřeštící náctileté z koncertu The Beatles to značně shazuje, der Prozeß je součástí mé knihovny, víc deprese, studu a bezútěšnosti však ve mně dokáže vzbudit týden nemytý zamaštěný talíř v záchodové míse.

Nezastavitelný (2010) odpad!

Vyžraný hovado si nechá ujet vlak, ostatní se tomu jen tlemí, a o zábavu je postaráno. Ještě že jsem to zkoukl během 5 minut.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál) odpad!

Žádné Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller, ale kovbojka^2.

Krvavá volba (2000)

Dobře to dopadlo, třikrát sláva.