• Rodinný

Lucemburkové (2009) (seriál)

Informací hodně, někdy až příliš mnoho najednou. A průvodce seriálem mi bohužel moc nesedl

Trhák (1980)

Do soukromého listu nejlepších českých (československých) komedií to nezařadím, ale občas jsem se pobavil

Místo činu - Berlín: Láska bláznivá (2017) (epizoda)

Konečně se neplácají v minulosti a vyšetřují případ. Ten je celkem zajímavý a i když mě rozuzlení napadlo už dříve, tak to hodnotím kladně

Pochyby (2008)

Další těžko hodnotitelný film. Herecké výkony nadprůměrné, ale film samotný je podle mě o ničem

Krvavé léto v New Yorku (1999)

Hodně těžko se mi to hodnotí. Skvělé momenty se mísí s těmi slabšími, občas to působí hrozně a zbytečně natahovaně. Někdy si to budu muset pustit ještě jednou a třeba hodnocení změním

Velká přestřelka (1967)

Hodně nadprůměrný western s výborným Lee Van Cleefem

Vyvrhel z pekla (1981)

Během nepravidelných exkurzí do světa brakových filmů jsem se konečně propracoval i k této slavné postavě - Joe D'Amato. Věřím, že jsem se s ním nesetkal naposledy, tento film měl pár hodně dobrých momentů, občas uměl i vybudovat pěknou atmosféru a efekty taky slušné

Za borovicovým hájem (2012)

To, že je to dlouhé, by nemuselo až tak vadit, kdyby to ale tak hrozně nenudilo. Přetrpěl jsem to až do konce, a to je tak asi všechno, co bych k tomu mohl napsat

Muž z Hongkongu (1965)

Tahle komedie je tak střeštěná, až je skvělá. Belmondo úžasný