• Rodinný

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Ale jo, bavil jsem se dost. Super postavy a pěkný příběh s hezkým koncem (ukápla slzička)

Barbora řádí (1935)

Co na plat, herecky možná dobrý, ale jinak dost podprůměrná komedie

Duna (2021)

Sorry jako, nejlepší filmový zážitek za hooooodně dlouhou dobu. Nádherný vizuál a bezchybně vyprávěný příběh (slovem i obrazem)

Black Widow (2021)

Celkem dlouho jsem se rozmýšlel mezi 3 a 4 hvězdama, protože se mi nechtělo dávat stejně jako Black Pantherovi. Ale co už, tenhle film má tolik divných nebo až nelogických momentů, že prostě nelze dát 4. Škoda, tahle postava si zasloužila lepší rozloučení

Země zločinu - Všude dobře, doma nejlíp (2015) (epizoda)

Jediný příspěvek z této série, který jsem náhodou našel na iPrima. Tahle kriminálka má celkem dost pěkných a zajímavých momentů, kamera se často taky hodně snažila, takže to dopadlo celkem dobře. A mě přišel policejní inspektor Hannes jako velmi sympatická postava

Maxinožka (2017)

Tak tenhle animák je docela úlet, a to jak hlavní myšlenkou (otec a syn versus "kosmetická" korporace), tak i dějem

NON-STOP (2014)

Mno, tenhle film se hrozně těžko hodnotí, stejně jako se na něj hodně těžko dívá. Nápad není nejhorší, uzavřený prostor a omezená skupina osob je super, ale ten film prostě většinu času nudí. Prostě mě to nedokázalo chytnout.

Dávné křivdy (2018) (TV film)

Prkěnní a nesympatičtí herci, vlekoucí se vyprávění/vyšetřování, prostě hrozný.