• Rodinný

Croodsovi: Nový věk (2020)

Další z těch povedených animáků a zaroveň kvalitní pokračování, což se zase tak často nevidí. Lepšíkovi vnesli vítanou změnu do příběhu a finále super

WandaVision (2021) (seriál)

Dlouho jsem přemýšlel, jestli se na seriály z MCU vůbec budu dívat, ale při myšlence, že by mi pak něco uniklo jsem se na ten první nakonec vrhnul. A zklamán rozhodně nejsem. Takový milý seriál, občas zábavnější a občas jen takové neurazí-nenadchne, ale jako celek je to fajn

Vraždy v Midsomeru - Stín smrti (1999) (epizoda)

Tento případ patří asi mezi jedny z těch nejzdařilejších. Závěrečné rozuzlení je uvěřitelné, stejně tak i pachatelovo konání

Pach krve (2003)

Tak na konec celkem slušný horor. Degenerovaní kanibalové řádně odporní, atmosféra v hlubokých lesích taky chvílemi slušná. Za mě dobrý, kouknu se na další příspěvky do série

Desperado (1995)

Po hodně letech jsem se opět podíval na tuhle akční pecku a byl jsem zvědavý, jestli se mi bude pořád líbit i po takové době. A užil jsem si to jako kdysi

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Nemám absolutně tušení, o čem tohle "dílo" vlastně mělo být. Komedie to tedy nebyla ani náhodou

La la la – historie muzikálů (2018) (TV film)

Je to francouzský dokument, takže se tu samozřejmě trochu až moc věnují Démyho muzikálům, ale ty hollywoodské dostávají také dost prostoru a dozvíme se tu hodně zajímavých detailů

Král železa a smíchu Franta Kocourek (2017) (TV film)

Hrozně milý dokument o slavném Brňákovi, kterého jsem poznal před mnoha lety díky vyprávění Miroslava Donutila, který i tentokrát příjemným komentářem provází tímto filmem

Netvor z Černé laguny (1954)

Neuvěřitelné a na svou dobu úžasné efekty. Perfektně odvedené praktické efekty v některých záběrech udivují i dnes