• Krátkometrážní

28 týdnů poté (2007)

O stupeň lepší než 28 Days Later. Některé scény byly skvělé (úvod, sniperování civilistů, nightvision v metru, helikoptéra vs. nakažení), ale scénář kazí dobrou režii. 8/10

Princezna Nevěsta (1987)

Oproti většíně zde hodnotících mne tato pohádka až tak moc nezaujala. Je sice mile infaltilní a nebere se vážně, ale to je tak všechno. No ještě bych zmínil pěknou kytarovou hudbu Marka Knopflera z Dire Straits.

Battlefield (1984) (seriál)

Z dokumentů o 2. světové válce je tento seriál jeden z nejlepších. Co díl to důležitá bitva. Střídavě se věnuje obou stranám v jednotlivých aspektech např. německý velitel vs. francouzský velitel, strategie jedné a druhé strany až po výzbroj, jako popisy a vlastnosti tanku, děl a vojáků a jejich (ne)výhody. Po shlédnutí jakéhokoliv dílu, víte o dané bitvě naprosto vše.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Stáhnout dialogy na polovinu, přidat ještě jednu honičku. Ta finální byla skvělá, za ni jsem ochoten dát plný počet, ale prokousávat se k ní 90 minutami dialogů svádí k rychloposunu, což je špatné.

Kam orli nelétají (1968)

Perfektní film ve stylu mise v Commandos. Už vím, kde se vývojáři inspirovali.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Sledoval jsem to koutkem oka a opravdu "nečekaně" PEKLO!

Špióni jako my (1985)

Nikdy jsem si nevšiml tolika cameo rolí tolika režisérů v jednom filmu: Joel Coen, Sam Raimi, Michael Apted, Costa-Gavras, Terry Gilliam, Frank Oz + bluesman B.B.King a legendární trikař Ray Harryhausen.