• Krátkometrážní

Kam orli nelétají (1968)

Perfektní film ve stylu mise v Commandos. Už vím, kde se vývojáři inspirovali.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Sledoval jsem to koutkem oka a opravdu "nečekaně" PEKLO!

Špióni jako my (1985)

Nikdy jsem si nevšiml tolika cameo rolí tolika režisérů v jednom filmu: Joel Coen, Sam Raimi, Michael Apted, Costa-Gavras, Terry Gilliam, Frank Oz + bluesman B.B.King a legendární trikař Ray Harryhausen.

Madisonské mosty (1995)

Jeden z lepších romatických filmů. Chápu, že si Eastwood chtěl od všech těch drsňáků odpočinout, ale tahle jeho poloha není nic pro mne.

Pustina (2006)

Britský survival skorohoror, silně ovlivněný Marshallovkama. Není to úplně dokonalé, ale i tak je mi to mnohem sympatičtější, než většina zámořské hororové produkce posledních let.

Noc v Roxbury (1998)

Já vím, že si to ty 4* nezaslouží, ale v určité době to byl u nás na škole kult, který znali všichni a často jsme z něj hláškovali, takže asi tak.

Zodiac (2007)

Takových celkem slabých 5*, hlavně kvůli délce, ale některé scény si to maximum určitě zaslouží.

Rockeři (1994)

Taková oddychová komedie, která pobaví hlavně rockery. Buscemi s hřívou v pro mne celkem netradiční roli a skvělý song od Motorhead Born To Raise Hell.

Stroj času (2002)

H.G.Wells by asi ze svého vnuka radost neměl, kdyby viděl jak zmršil jeho novelu. Ta je sice sama o sobě dost krátká na to, aby se čistě podle ní natočil film, ale šlo to udělat líp.

Anna a král (1999)

Takové nemastné, neslané. Navíc jsem stále čekal, kdy Chow Yun-Fat vezme nějaké pistole do rukou a začne řešit problémy po svém.