Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

Tento seriál mám opravdu rád, nevím jestli to je Krampólem, nebo Čmaňou, ale je to prostě takové zábavné retro... Československá kriminálka, kam se na ní hrabe CSI Las Vegas nebo Kriminálka Anděl. :-D

Batman: Dead End (2003)

Tak to je teda fanfilm. Kostými jsou perfektní tedy až na samotného Batmana. Temná atmosféra je velice dobře vystižena. Bylo by docela zajímavé kdyby se těch 8 minut prodloužilo tak alespoň na těch 60... Za mě ano, výborně jsem se bavil.

Nekecej a pádluj! (2004)

Zajímavá a nefšední komedie. Ustřední trojka celkem funguje a je to i celekm ftípné (až na pár ujetin). Solidních 50%

Třetí princ (1982)

Trávníček to byl, ale fešák. :-D

Vampire Hunter D (1985)

Toto bylo moji první setkání s anime (tedy pokud nepočítám Pokémon) tento film mi byl výslovně doporučen (avšak zřejmě mi bylo doporučen Vampire Hunter D: Bloodlust, který je zde podle hodnocení daleko lepší než tento jeho starší předchůdce), ale já si sehnal tento a byl to celkem příjemný "první kontakt" s anime. I když ta hudba a barvy by mohli být o hodně lepší, ale nic není dokonalé, že?

Jak se krotí krokodýli (2006)

Po 28 letech se nám vrací příběh Marie Poledňákové a však mě osobně velice, velice zklamal. Bylo mi jasné, že už to nebude to samé jako kdysi, ale takový propad jsem opravdu nečekal. Vašek (v podání Jiřího Mádla,který se i celkem na tu roli hodil) je odsunut tak nějak úplně stranou a hlavní příběh se věnuje vztahu Luboše ( Miroslav Etzler) a Anny (Ingrid Timková) a občas tam přičmrďuje i dědeček (Václav Postránecký). Myslím si že herci byli vybráni docela slušně a do těch rolí sedí, ale styl příběhu se úplně změnil a hlavně mi vadila ty rádoby zpěvavé části. Takže abych to shrnul film se nepodařil a ani zdaleka se nepodařilo alespoň se vyrovnat předchozím filmům, které dnes již patří mezi klasické.

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Pokračování již tak skvělého filmu, jako minule se nám objeví rodinná trojka a však přibude i dědeček (Josef Karlík který je úžasný a přesně zapadá do role dědečka a vodníka). Velká škoda jenom je, že pokračování tohoto pokračování nevyšlo ano myslím tím hrůzu Jak se krotí krokodýli.

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Film který jsem viděl už x krát a zatím se mi neomrzel a myslím, že neomrzí. Film ke kterému není snad ani co dodávat. Hlavní hvězda jako vždy Tomáš Holý - roztomilí to klučina.

Taková zvláštní rodinka (2001)

Další film Wese Andersona který jsem shlédl a musím uznat že tohot chlapíka mám čím dál tím víc radši. Nejenom že pracuje s vyhrazenou skupinou herců, kteří mi nevadí a někteří jsou dokonce výborní, ale už jenom pro jeho neuvěřitelný nadhled a shopnosti. A rozhodně má svůj jedinečný styl.

Stalo se (2008)

Z mého pohledu by tento film mohl být velice dobrý, ale. Ano je tu ale a také mohl by být. Film je na můj vkus velmi krátký.. opravdu si myslím, že kdyby byl jenom o pulhodiny delší mohl by být lepší, mnohem keoší. A hlavně ten hrozný konec. Divák přišel do kina natěšen z tralerů (jako vždy) a očekává podobnou jízdu. Jenomže v celém filmu se dozvíte to co už víte a nakonec když ta věc přestane a vše se vrátí k normálu... vše začne nanovo ale my už se nedozvíme, jak to nakonec dopadne, nebo kdo zatím stál, proč se to dělo... Prostě se divák cejtí hodně ukřivděn, to by bývalo stačilo se podívat na trailer a bylo by. No, ale ja jsem optimista a tak vidím hlavně to dobré... vidím to "mohl by být..."