London Town (2016)

V první řadě to je hlavně příběh mladého Shaye, který se najednou musí postarat o rodinu a stihne se u toho i zamilovat. Dost dobře by to tak fungovalo i bez toho potkávání Clash, hlavně ten hudební závěr mi teda přišel dost mimo. JR Meyersovi jsem ale toho 20 letého floutka docela věřil.

C.B. Strike - Volání kukačky (2017) (série)

Knížka bavila hodně, tahle minisérie si jí v pohodě vyrovná. Rowling si to dobře pohlídala, obsazení přesné (ikdyž Burke je na můj vkus až moc velký sympaťák) a chemie mezi Cormoranem a Robin funguje na výbornou.

Já, Simon (2018)

Další dost slabá teen dramedy. Sice ozvláštněná tím gay tématem, ale prostě mi u těch 16 letých nesedí ta jejich sofistikovanost a životní nadhled protkaný řadou zkušeností.

Neviditelný muž (1933)

Efekty moc nezestárly, příběh (nebo spíš způsob vyprávění děje) o kus předběhl dobu, jediné s čím jsem měl problém bylo přehrávání některéch herců. Každopádně ten kultovní status patří Neviditelnému muži zaslouženě. Chvilkama fakt strašidelný thriller.

Všechny prachy světa (2017)

Dobrou půlku filmu jsem se docela ošíval. Wahlberg po tomhle bude zase za poleno, Plummer dost dobrý - ale o nic lepší než Sutherland v Trust.. Možná není fér to s touhle minisérií srovnávat, ale ta byla imho úplně někde jinde.

Trust (2018) (seriál)

Nejde nesrovnat s Všechny prachy světa. Tahle minisérie je imho o dost lepší. Sutherland jako starý Getty je stejně fain jako byl Plummer, a takový Fraser si Marky Marka maže na chleba. Příběh fakt síla, možná bych ubral pár minut stopáže umazáním linie sluhy, ale to už je detail.

Krátké příběhy hraček: Partysaurus Rex (2012)

Další z řady kraťasů, které se vyrojily po třetím TS. Tohle je zase takový neurážející průměr. A vlastně asi poprvé, kdy se tady hlavní hrdinové jen tak mihnou.

Tenkrát v Kalifornii (2017)

Jop, mohlo to být fakt dobré. Jenže Cullenovci prostě nejsou Shane Black, takže ikdyž Willisovi ta role docela sedla, výsledek je hodně sterilní. Fakt škoda, pár silných chvilek to má.

Tomb Raider (2018)

Až na tu neskutečně nudnou linii s fotříkem dost dobré dobrodrůžo s klasicky fešnou Alicií. Za ten závěr v hrobce, který evokuje vzpomínky na parádní pasti z Poslední křížové výpravy, o té čtvrté dost uvažuju.

Future World (2018)

No mazec. Čekal jsem šílenost, ale dostal jsem hodně amatérskou verzi Mad Maxe. Franco je sice hodně aktivní, ale ta kvantita až moc často vítězí nad kvalitou.