The Death of Superman (2018)

Úplně jiný level než filmový Úsvit spravedlnosti, který Doomsdaye taky využil. Akce přehledná, emoce na maximu. Navíc potěší i lehké vtípky (jako když se Justice League baví o dalším mítinku a Batman se přihlásí, že v ten den nemůže, protože jde na třídní schůzky.)

New Police Story (2004)

Stará Police Story mi moc nesedla, tohle bylo o dost lepší. Parádní kaskadérské kousky, skvěle napsaný příběh. Fakt skvělá akční podívaná. Čert pak vem i tu čínskou potřebu cpát emoce nebo humor tam, kam se vůbec nehodí.

Ant-Man a Wasp (2018)

Reed se co pár minut vytasí s nějakou cool scénou, Peňa zase hláškuje jako o život, takže nakonec vlastně spokojenost. Holt po osudové Infinity přišla taková rodinnější marvelovka, nic jiného než lehký upgrade jedničky se asi ani čekat nedalo.

Půlnoční kovboj (1969)

Výborný Voight a ještě lepší Hoffman, slavná píseň, ponurá depresivní atmosféra a nečekaný závěr. Silný zážitek. A věřím, že ve své době tohle zobrazení NY jako města plného podivínů, úchylů a nadržených paniček, muselo být pro hodně lidí hodně drsné.

Pračlověk (2018)

Neviděl jsem posledních 10 minut, ale do té doby jen spousta spousta nápadů, boužel v ne moc vtipném animáku. Tahle Parkovina se prostě nepovedla.

Taková moderní rodinka - Série 9 (2017) (série)

Sedlo mi to asi víc než minulá řada, ale i tady jsem měl pocit (stejně jako poslední 3-4 série), že by tenhle seroš už úplně v pohodě utáhla jen Philova rodinka.

Rudá volavka (2018)

Až moc uspávající thriller. I přes to přitažlivé téma se to ne a ne pořádně rozjet a navíc to má fakt vražednou stopáž. Závěr určitě patří k tomu lepšímu z celého filmu (počínaje tou řezací scénou).

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Teen Matrix, který je hodně volným zpracováním parádní knížky. Pár nápadů je tady fain (závody, "ten" film), celkově jsem byl ale po skončení dost zklamaný. Teď (o 4 dny později) už to tak kriticky nevidím, ale pořád si myslím, že by tohle v rukách někoho mladšího (sorry Stevene) bylo mnohem lepší.

Like.Share.Follow (2017)

Po většinu času nudný thriller o sexy stalkerce a trapném jutuberovi. V posledních minutách to nabere spád, ikdyž notně nepravděpodobný, takže to na tu hvězdu ze soucitu vyšplhá.

C.B. Strike - Hedvábník (2017) (série)

Hedvábník je narozdíl od Kukačky nahnán jen do dvou dílů, a asi i proto mi to už tak dobré nepřišlo. Navíc mi to prostředí spisovatelů přišlo dost nevyužité. Ale takový pocit jsem měl už při čtení předlohy.