Legendy staré Prahy (2013) (seriál)

Vyvážená sbírka starých pražských legend se zajímavou animací. Na lepší hodnocení by to chtělo silnější příběhy. 7/10

Ms. Marvel (2022) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale za mě je ta letošní marvel seriálová nadílka hodně bídná. Tohle smrdělo nezajímavostí od začátku, a taky to tak dopadlo. Jako sidekick bude někde Kamala fain, jako tahoun vlastního seroše už fakt ne.

Co se kočce honí hlavou (2022)

Nic revolučního, ale fain dokument. Spousta známých věcí (teda až na fakt proč kočky milují krabice), plus samozřejmě nechybí nějací blázni, kteří kočky cvičí a dělají s nimi doslova psí kusy. 6/10

Včela na mušce (2022) (seriál)

Trevor je asi ještě větší nešika než Bean, ale bohužel ty gagy se tady ve většině případů míjejí účinkem. Být mi ale 8-9 tak budu nadšený. 5/10

Sandman (2022) (seriál)

Dva, tři díly určitě nadprůměrné (potkávání v krčmě, procházka se smrtí..), ale jinak to jen tak zlehka vykukuje z toho instantního netflix průměru. 7/10

Já jsem Groot (2022) (seriál)

Něco jako ty minipříběhy se Scratchem a ořechem. Na větší hodnocení tomu něco chybí. 7/10

The Gray Man (2022)

Akční film od netflixu začíná být kategorie sama o sobě. Takže uzívaný maglajz, který dokonce i v těch akčních scénách působí nezajímavě (prostě 150. variace na gun-fu).  4/10

Dugo putovanje u rat (2018)

Informační hodnota samozřejmě super, ale dokument jako takový je udělaný hodně nezáživně, zkostnatěle. Dával jsem to po částech týden. 4/10

Idris Elba zpovídá Paula McCartneyho (2020) (pořad)

Asi jediné, co jsem se dozvěděl,bylo že se Idris Elba během lockdownu naučil na kytaru. Jinak jsem teda čekal něco trošku jiného. Na druhou stranu Paul by asi nějaké otázky na tělo stejně nepřipustil....6/10

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Na první dobrou to jde rozhodně do top 5 marvelovek. Dostatečně temné, skvěle zahrané a natočené (těch nápadů tady!! ) . Takhle nějak to může marvel sypat dál.