The Beatles: Get Back - Druhá část: Dny 8–16 (2021) (epizoda)

John se už trochu víc věnuje muzice, Ringo působí neskutečně znuděně a nezúčastněně, celé to fakt řídí Paul. Líbil se mi rozhovor Beatlů a pár dalších lidí o Johnovi a Yoko, kde vlastně narovinu uznali, že měli určit mantinely hned ze začátku a říct Johnovi, kde si Yoko může a kde už nemůže brát. A Paul to shrnul větou "jsou mladí a chtějí být spolu, tak co." Je to zase šleha.

Zátopek (2021)

Zíív. Řemeslně hodně na úrovni, Vašek nad svým už tak vysokým průměrem, ale jinak ten film vůbec nedokáže zaujmout. Moc tomu nepomáhá ani to střídání časových línií. 5/10

Rodina Sopránů - Série 1 (1999) (série)

Po první sérii možná lehké zklamání. Dobrá zábava, to rozhodně, ale určitě bych to nestavěl na stejnou pozici např s Kmotrem, ke kterému sám seriál často vtipně odkazuje. 7/10

Všechno nebo nic: Arsenal (2022) (seriál)

Nechci to moc hanit, ten projekt má obrovský potenicál. Pravdou ale je, že AoN Arsenal nabízí víc Artetových proslovů než je nutné a míň kecání s hráči než bych chtěl. Fakt z toho nakonec je jen takové skvěle nasnímané ohlídnutí za sezonou Arsenalu. Super pasáže s Aubou, fain vidět Xhaku i z jiné stránky, ale jinak tomu ještě něco chybí. 7/10

Nadějná mladá žena (2020)

Tak trošku jiný revenge movie, kolem kterého ale vznikl dost zbytečný hype. Protože zas taková pecka to fakt není. 6.5/10

Obchoďák Sedmé nebe - Série 5 (2019) (série)

S5 jednoznačně nejmíň zábavná a poprvé mi tady ten nevývoj většiny postav přišel spíš nevýhodný. 6.5/10

Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

18 krátkých animovaných příběhů ve stylu Krajních mezí. Některé jsou lepší jiné horší. Objektivně je to někde mezi 3-4 hvězdama, ale protože tady vysloveně žádný nevyčníval (že bych si ho chtěl třeba pustit znovu), tak jdu níž. 6.5/10

Cesta do fantazie (2001)

Asi jsem čekal víc. Sice místama zajímavé, tajemné...ale ve finále celé ty dvě hodiny s prapodivnýma postavičkama nějak vyšuměly do ztracena. 6/10

Moonfall (2022)

První půlka ještě celkem "fain", pak se to ale začlo celé sypat do jedné velké nezáživné kraviny. Závěr vysloveně úplně blbý není, ale ta cca druhá třetina hodně bolí. 4/10