• Krátkometrážní

Dokážeš udržet tajemství? (2019)

Taková oddechová, průměrná, romantická komedie. Není to nic převratného, ale je to celkem hezké. Na sobotní odpoledne s partnerem ideální.

Deštivý den v New Yorku (2019)

Typické melodrama od Woodyho Allena. Tentokráte to však není moc poutavé a na tento film za pár hodin zapomenete.

Blíženec (2019)

Povedený akční filmík s velice příjemným hereckým obsazením. Will Smith, Elizabeth Windstead, Clive Owen, Benedict Wong, ti všichni se sem přesně hodili a pasovali mi do filmu. Zápletka také zajímavá. Líbila sa mi hlavně honička na motorce. I když v některých scénách bylo znát, že jsou digitálně upravené.

Sněžný kluk (2019)

Velice krásný, milý, dobrodružný animák z asijského prostředí. Animace je luxusní, ty barvy jsou nádherné a celkově to zpracování je úžasné. Líbilo se mi, že se příběh odehrává v Asii a celkově jsme viděli asijskou kulturu, která je velice zajímavá. Příběh je i pro děti uvěřitelný, především tedy první polovina, pak to trošku sklouzne do fantasy. Jedinou chybou filmu je, že když jsou hlavní hrdinové v Himalájích, tak jsou pouze v tričku a vůbec jim není zima... Přesto však dávám 5*, resp. 4,5*.

Poslední semestr (2018)

Nádherný a zároveň smutný film s famózním Johnnym Deppem. Johnny zde opravdu exceluje, navíc je to obrovský sympaťák. Film se mi hodně líbil, především svou atmosférou, svým prostředím a také svým poselstvím, kdy divákům říká, že si mají užívat svého života naplno, neztrácet čas zbytečnostmi či lidmi, kteří za to nestojí.

Včerejší děti (2000) (TV film)

Pravdivý příběh o reinkarnaci, či o tom, že jedna duše dokáže promlouvat skrze druhou.

Vražda na jachtě (2019)

Adam Sandler a Jennifer Aniston jsou naprosto skvělá dvojice. Oba patří mezi mé nejoblíbenější herce a když hrají spolu, tak jim to sakra jde! Vražda na jachtě je trošku parodií na Vraždu v Orient expresu. Není to mistrovské dílo, ale jako krimi komedie je to zábavné a napínavé. Vraha jsem tipoval špatně, na konci jsem byl překvapen. Jennifer je ve filmu opět krásná, ve svých 50 letech vypadá na 30. Mě film pobavil, oddechl jsem si u něj.

To Kapitola 2 (2019)

Příběh se nám posunul o 27 let dopředu a vidíme zde dospělou partu „Smolařů“. S dětmi byl první díl napínavější, diváka příběh víc vtáhl, než-li s dospělými hrdiny. Hlavním problémem tohoto filmu je však přepálená stopáž. Nevím koho to napadlo, aby film trval přes 2,5 hodiny. Úplně v pohodě jsme se mohli obejít bez těch vzpomínkových scén, vlastně velkou část filmu jsme sledovali jenom charaktery jednotlivých postav a jejich vzpomínky na dětství. To hlavní, útok na Pennywise, jsme viděli až na konci filmu. Za mě tedy 3*.

Drahokam (2019)

Čekal jsem, že půjde o peckovní film, protože všechny recenze tento snímek vychvalovaly a sdělovaly nám, že Adam Sandler předvedl jeden ze svých životních výkonů. No já jsem trošičku zklamaný. V první řadě musím zmínit naprosto příšerný soundtrack, jeden z nejhorších, jaký jsem kdy slyšel. Co se týče příběhu, tak úvod filmu mě vůbec nezaujal. Postupem času mě to však vtáhlo do děje, a tak dávám 3*.

Pád anděla (2019)

Opět parádní akce, spousta akčních momentů, výbuchů, bitek, to je přesně to, co divák od této série očekává. Líbilo se mi to a jsem spokojen.