Pastýř (2008)

Van Damme je továrna na kvantitu, doufám, že už brzo dostane rozum a bude točit kvalitu. U filmu jsem usínal, skoro žádná akce a když už tak bída. Scott Adkins taky nic moc nepředvedl, prostě opět film o ničem. 15% za snahu

Čivava z Beverly Hills 2 (2011)

Kravina! Těch psů je tam až moc na můj vkus. Dětem se to asi líbí, dejme tomu, ale film sám o sobě je o ničem. Jako pozadí při dělání jiných věcí je to ale dobrý:-) 10%

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

Nechápu jak to mohl zrežírovat stejný člověk jako trojku. Bulharská produkce je bulharská produkce, ale tohle??? Moc jsem se těšil na Scotta Adkinse a jeho spešl kick hmaty a chvaty, ale kde nic, tu nic. Maximálně finální řežba byla trošku na úrovni, včetně likvidace Lungrena, ale to je fakt málo. Film sám o sobě je uplná sračka, co víc dodat. Holohlavej Van Damme to uplně zazdil. 12%

Clementine (2004)

Tak hlavně Seagal tam byl asi dvě minuty ve finální bitce, která stejně nebyla nic moc. Celkově to je prostě špatně natočené rodinné drama s korejskýma hercema co neumějí hrát (to není žádné překvapení). Takže stěží hvězdička za druhou (ze dvou) bojovou scénu uprostřed filmu, kde i trošku lítala krev, ale žádná sláva. Musel jsem to přetáčet, jinak bych asi u těch keců umřel. 9%

Monster High – Kamera, lebka, jedem! (2014)

Na rok 2014 strašná animace, samý přiblblý keci, který nemaj ani dnešní puberťačky.Nechápu vznik tohoto kusu. Hvězdička za hustej měsíc a krátkou stopáž (mohla by být i kratší:-).....148 minut je nějakej fejk, správně je 70minut ) 10%

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Hrozná blbost s tím nejjednodušším dějem, který lze vymyslet, ale do konce jsem to dokoukal, takže úspěch. Některé písničky byly docela dobrý, tak asi proto (dokonce jsem pustil jednu písničku ještě jednou, ale OST hledat nebudu:-) ) 16%

Bratz (2007)

Nevěřím, že kdokoliv soustředěně sledoval tento film je ještě naživu. Hrozná americká kravina pro šestnáctiletý američanky. Stupidní děj i herecký výkony. Jon Voight byl asi našrot, když podepisoval smlouvu o účasti na tomto. Půl hvězdičky za scény, kde nehrála žádná puberťačka a čtvrt hvězdičky za videoklip během titulků (zbytek se hold zaokrouhlil nahoru). 10%

Brána do pekel (2009)

Jediný, co na tomhle filmu je docela dobrý je námět. Pokud by se toho ujala úplně jiná banda lidí, od režiséra až po uklizečku, tak by z toho mohl být i lepší průměr, ale toto je strašný. Efekty - hrůza, herecký výkony - hrůza, pomalu jsem si připadal jako kdybych koukal na Ordinaci v Růžový zahradě, hlavně i kvůli ty kameře. Hvězdička za pár docela slušnejch bitek s mečema a hezoučkou Carmen. 14%

Boxer (1997)

Bože, to byla nuda, okousal jsem si nehty až po loket. Problematika IRA může být sice zajímavá, ale asi v jiným filmu. O box tam moc taky nešlo a když už, tak to byl hroznej box. Hlavní představitel byl nezáživnej, čekal jsem že každou chvíli umře nudou, bylo vidět, že se těší na konec každýho natáčecího dne. 16%