Kingsglaive: Final Fantasy XV (2016)

Krásná animace, ale s tím se počítá, jinak dlouhé klábosení o něčem čemu nerozumím, prostě svět FF, který neznám s akčníma scénama a efektama, které jsou místy tak chaotické, že jsem zavíral oči a domýšlel co se na obrazovce děje (v uvozovkách). Na druhou stranu se mi líbila ta podobnost obličejů se skutečnýma hercema, těžko říct, jestli je to můj pocit nebo skutečnost. 58%

Želvy Ninja (2007)

Průměrná animace hodná stanice Dčko (kde to vlastně vysílali), ale líbilo se mi, že děj se odehrává po všech událostech, které jsem doposud znal. Trhač je mrtvý, jeho sebrakna neznámo kde a řeší se jiný problém, takže celkem fajn. 47%

Morgan (2016)

Téma, které jsem tu už párkrát viděl, takže se už po pulhodině dalo odhadnout v čem je pointa filmu. Hvězdička za Kate Mara, ta umí. Když už hudbu má na starosti Max Richter, tak jsem čekal něco víc a v podstatě jsem nic výraznýho neslyšel.57%

Příchozí (2016)

Veliké očekávání a stejně takové zklamání. Já vím, že to má asi hlubokou myšlenku, která člověku jakžtakž dojde po pár hodinách od shlédnutí, ale to přeci není na nějaké veliké uznání, i když do toho jsou zamíchaný mimozemšťani, nebo je to spíše na škodu? Začátek vypadal slušně, uprostřed jsem se snažil neusnout a konec jsem se snažil spojit se začátkem abych alespoň trošku měl ten pocit, že koukám na film u kterého se musí přemýšlet. Suma sumárum: sci-fi bez sci-fi 53%

Půlnoční běh (1988)

Celkem nadhodnocené. Příjemná dějová linie, ale nic co by vynikalo. Čistý střed :) 50%

Hledá se Dory (2016)

Nemo je originál, Dory se v tom už jen plácá jak ryba na suchu. V podstatě bez výrazných vtipných scén s průměrným scénářem a typickou pixarovskou animací. 56%

Sonny (2002)

Cage jako režisér je dobrej, jen se asi měl chopit jiného příběhu. Franco jako chlap-děvka je celkem dobrej, ten asi umí zahrát všechno. S odstupem času na mě film působí průměrně nudně. 52%

Podfukáři 2 (2016)

Čekal jsem nějakej pořádnej trik, ale ten mi tam nějak chyběl. Pár scének bylo dobrých, i triků, ale nic velkolepého jako v jedničce se nekonalo, nebo alespoň to na mě tak nepůsobilo.Každopádně ten výřad známých herců potěšil, ikdyž Radcliffe mi asi nebude sedět nikde :-) 61%

Angry Birds ve filmu (2016)

Čekal jsem větší nářez. Vše podstatné bylo v traileru a jinak jsem se snad ničemu nezasmál. Bodíky navíc za to umění vytvořit něco smysluplného z tak prazvláštního o čemž je vlastně ta hra. 59%

Tajemství jejich očí (2015)

Hodně průměrná krimi se zajímavým scénářem a ještě zajímavějším obsazením. Když nepočítám seriálové herce (což je milé překvapení) tak Nikol a Júlie na svůj věk zahráli slušně. Za pár měsíců nebudu vědět o čem to bylo, asi tak. 47%