Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

plakát

Moje sestra vlkodlak (2000)

Hůře natočené, ale s dobrým námětem a scénářem, je to tak trošku divný,ale zároveň koukatelný, hlavně postavička hlavní hrdinky :) 56%

plakát

Akta X - Série 10 (2016) (série)

O třech hvězdičkách nejsem moc přesvědčen, ale budiž, vyšlo to jak to vyšlo. Začátek série vypadal hodně slibně a k tomu ty nostalgické vzpomínky, ale pak to sklouzlo k mlácení prázdný slámy bez špetky atmosféry s hromadou keců na usnutí. Snad už nebude další série. 41%

plakát

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Depp je jako vždy super, nebýt jeho, tak je to film o ničem, jinak je to průměrné krimi-drama z časového období, které moc nemusím. 52%

Miluj mě, prosím (2004)

Trošku jiná romantika, to je fakt, ale furt to není žádnej šlágr, na slzu to určitě není. 54%

REC 4: Apokalypsa (2014)

Trošku zklamání. Když už ne převratnej děj, tak alespoň pořádná řezničina, ale ani to se nekonalo, třetí hvězdičke je spíše už jen z úcty k sérii. 40%

Čarodějnice (2015)

Sice trošku zvláštní film, ale nějak zvlášť jsem se nebál. Je fakt, že strašidelný les staré Anglie na mě docela zapůsobil, takže atmošku to mělo, ale ve finále lehké zklamání, spíš mi to přišlo jako pilot k strašidelnýmu seriálu. 48%

Milenci a vrazi (2004)

Celkem slušně zahrané od všech herců, je vidět, že své role myslej hodně vážně a tolik ero scén jsme v českým filmu ještě neviděl :-) 44%

Viktor Frankenstein (2015)

Harry Potter hrál hodně dobře, alespoň na začátku filmu, to zase jo, ale přikrášlenej příběh pár detajlama o tom jak Viktor k monstru přišel už asi všichni znají. Kdyby alespon byla dvojka, kde by se monstrum vyřádilo, ale to nedopadne. Takže poctivých 61%

Mandarinky (2013)

Na Estonsko-Gruzinský film je to slušná práce, ale nějak zvlášť mě to nechytlo, ikdyž je to zajímavý příběh. 59%

Život je život (2015)

Jeden z mála českých filmů, který si v podstatě dělá srandu sám ze sebe. Sice sem se moc nezasmál, vlastně vůbec, ale bylo znát, že scénář, vtípky a vtipné scény jsou nenucené a celkově se na to dalo úplně v pohodě koukat. Kristínka je samozřejmě třešnička na filmu :-) 54%