Malý zázrak (2006)

Příběh hezkej, ale ta animace nic moc, Pixar je Pixar :-) 34%

Minotaur (2006)

Nechápu proč se tomu Tom Hardy upsal, ale budiž, začátky jsou hold těžký. Takže hvězdičku za něj, hraje každopádně dobře a půl hvězdičky za holčičí líbačku, jinak stupidní dialogy a film o ničem, je ale fakt, že na vypnutí po dvaceti minutách to není. 30%

Moře snů (2006)

Jako křoví k čemukoliv je to ucházející. Jednoduchá, ale zajímavá zápletka s nádechem romantiky. 38%

Mrak (2006)

Lekce podprůměrně natočená německá blbost vhodná jako pozadí k umývání nádobí. Nuda jako Brno, jen ta nehoda sraženého kluka autem byla nečekaná :-) a dobře natočená, ale to je tak vše. 19%

Muž proti muži (2006)

Začátek vypadal hodně slušně, ale pak se to jakýmsi monotóním způsobem zvrtlo do honičky muže proti muži, občas jako bych koukal na umírající kočku svíjící se v 115ti minutové křeči. Nebýt dvou hlavních herců, tak bych asi více hvězdičkama ohodnotil Toxickýcho mstitele. 47%

Návrat na vrchol (2006)

Další sportovní citová ždímačka, jen ten americkej fotbal moc nemusím, takže mi to kazí ten správnej dojem. Čtvrtá hvězdička patří zaslouženě McConaugheymu, ten opět perlí a jeho výkon si člověk vyloženě užívá. 71%

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Není potřeba vidět jeničku. Příběh je jednoduchý jako facka a celkové filmové zpracování na poloprofesionální úrovni, ale jakmile se začne odehrávat nějaká bitka, tak jako by celou scénu převzal jiný režisér a dějou se neuvěřitelný věci + kamera je taky výborná. Některé údery bych spíš čekal od Tonyho Jaa než od amíků, takže klobouk dolů za bojové scény, jen by jich mohlo být víc. 77%

Neřízená střela (2006)

Nucená bláznivá komedie, u které se ani člověk pořádně nezasměje, jak je to typicky francouzsky nevtipný, Nějaká scéna se mi tam ale líbila, už ani nevím jaká, proto ta druhá hvězdička :-) 30%

(Ne)šťastně až na věky (2006)

Lehce podprůměrná animace, na kterou se dá v pohodě koukat a příběh uplně nenudí, pro děti ideální. 52%

Noc drůbežích mrtvol (2006)

Sakra proč jsem 666tej, kdo toto dílo hodnotil?:-) Každopádně Kaufman je sakra divnej týpek. Myslel jsem, že větší úchylárna než je celá série Toxickýho mstitele není, ale omyl. Své pocity ani nedokážu popsat a to vydržím hodně, občas to bylo i mírně nechutné:) Bez počítačových efektů je to pro fajnšmekry fakt luxus. Jen ty zpívané pasáže mi tam moc nesedly, ale dalo se to. Zvláštních 80%