Den Trifidů (1963)

Vyborna predloha a hrozne zpracovani by se dalo vyjadrit ve srovnani. Reziserovi naservirovali caj, ktery vynika jsou chuti, vuni a barvou. Jenze on si do neho pridal mleko, cukr a citron. Tak vznikl tento film.

Ghost Rider (2007)

Škoda dobrého námětu, který šel úplně v niveč.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Pro mne asi nejlepsi filmovy zazitek tohoto druhu filmu po letech. Uzasna kamera a bitevni sceny, ktere nemaji obdoby. Zbytecne neprokombinovany dej, ktery by jen film poskodil. Nemam vytky proto tomuto majstrstichu. This Is Sparta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zabijáci osamělých srdcí (2006)

Takova stara dobra detektivka, kdy detektivove byli drsnejsi nez smirgl a holky krasnejsi nez andele. Vypravecim zpusobem a celkem chytlave, sice trosku zmatene ale fcelku ujde.

Vratné lahve (2007)

Takovy krasny podzim zivota, ktery nebyl vymalovan do ruzova ale do zivych barev normalniho vztahu po ctyriceti letech souziti dvou lidi. Krasne starecske vrtohy a k tomu manzelka. Manazelka, ktera uz jsi mysli, ze ji nema rad, ze od ni kazdy den odchazi, ze ji uz nemiluje a hlavne ze ho uz nepritahuje. Ale preci to tak vubec neni. Porad v dusi pro neho bude jedina. I kdyz predstavy jsou predstavy. Proste clovek, ktery ma rad vitani.

Kokoda (2006)

Na valecny kousek trosku slabsi ale i presto jsem se dozvedel neco noveho. Mno i kdyz zase by si to stacilo precist v knize.

Za deset dvanáct (2006)

Film se snazi byt to co neni. Pokus o vykresleni vice pribehu v jednom case a jeste k tomu s prekvapivou zapletkou se nejak moc nepovedl. Prvnich 60 minut je jakoze uplne predvidatelny i kdyz rozuzleni je prekvapive ale stejne to nevymaze hodinu bez nejakeho velkeho vzruseni a napeti.

Tráva (2005)

Pro me v kazdem pripade plna palba. Hulba. No jeste, ze jsem tento film nevidel zhuleny, jinac bych to fakt nepobral. No a to ze jsem ho poradne ani tak nepobral. No jak to bylo silene, tak se mne to libilo a cim vicekrate jsem se na to dival, tim vice jsem mohl obdivovat krasu tohoto majstrstichu a ironii celeho projektu.