Moje bláznivá polynéská svatba (2006)

Ftipu tam bylo opravdu pomalu. Jen co dodavalo postavam jejich vaznost a ze jsem je hned neposlal se smetim bylo, ze jsem je jeste nevidel.

Odstřelovač (2007)

Pohodová odtřelovačka s různými zvraty.

Vaterland - Lovecký deník (2004)

Takovy rozporuplny film. No nic, stejne lepsi jak jakokoli sracka v televizi. Tak proste za 3

Poslední skotský král (2006)

Není nad to, když někdo umí přitažlivě, energicky a akčně zpracovat nějakou část dějin. Ze začátku se vyvíjející děj pěkně pomalu s přihlédnutím na krásy Ugandy se mění v politickou tyranii a boj jednoho muže o život.

Dobrý ročník (2006)

Pohoda, klid, vino, zpěv a krásné ženy, co víc si přát.

Návrat na vrchol (2006)

Mám rád filmy ze sportovního prostředí. Takové hezké a napínavé. Musim ohodnotit perfektní výkon McConaugheyho, který si zahrál opravdu výtečně svou roli. Ale na druhou stranu Fox (alias Jack z Lostu) hrál pořád stejně. Vystrašený, ublížený a uplakaný výraz. To je asi jeho parketa. Jakoby nic jiného numěl zahrát.

Roming (2007)

Tak to opravdu mozu. P*ca to byl dobre film. Perfektni hudba, ktera ma stavu a hodne poradarene herecke vykony.

Bestiář (2007)

Krom úžasného Vašuta, stál zbytek za prd. Prvni hodina nudy a pak jakoze trosku toho ftipu.

Hezké chvilky bez záruky (2006)

Nejak na mne moc prehnane herecke vykony. Jedinemu komu jsem to opravdu bral byt Vavra. JInak mne nikdo nepresvedcil.

Kráska v nesnázích (2006)

Pro mě hlavním hercem tohoto filmu se stal Jiří Schmitzer. Nikdo jiný. Ostatní stáli jen v jeho stínu a jemně hráli druhé housle. Krásně ulisný a úchylný. To na mě zabralo. Zbytek výkonů v normálu a dalo se to hezky pozorovat.