Bez slitování (2006)

Další z milých překvapení. Vyprávěné trochu jinak než u ostatních filmů ale moc pěkné. A kdo mi si nezamiloval hlavní postavu? :)

Adresát neznámý (2001)

Ještě to lepší od Kim Ki-duka. Ale vadili mi tam ti američani, ta holka, ta rodina, vlastně všichni.

Pečeť vraha (2003)

Pro mě průměrný film, kdyby možná nebyl z Koreje tak je to něco víc ale vím, že Korejci umějí točit mnohem lépe. Podle skutečné události a jestli do dneška nenašli toho vraha tak to je maso...

Ptačí klec (1998) odpad!

Kim Ki-duku! Ta rodina byla fakt ujetá. Ošklivá dcera, aspoň že ta poběhlice byla pěkná ale celkově film o čem? O úchylné rodině?

Bílé maso (2008)

Perfektní thriller, jak jsem na to od Korejců zvyklý. Hlavní záporák je dobrej magor a celkové to má grády. A dokonce to u nás vyšlo na DVD!

Ostrov (2000) odpad!

Další výtvor Kim Ki-duka u kterého jsem trpěl.

Wangui namja (2005)

Mě osobně se na celém filmu líbil konec, který považuji za jeden z nejlepších, co jsem po dlouhé době viděl. Herecké výkony perfektní, myšlenka dobrá ale něco mi tam prostě nesedělo.

Yeonghwaneun yeonghwada (2008)

Perfektní akce, kdy se ve filmu natáčí film a je k němu přizvaný pravý gangster.

Válečník (2001)

Půlku filmu se cestuje přes zemi aby se nakonec zabednili v opuštěném přístavním městě.

Válka rozumu a cti (2006)

Pro mě se to docela vleklo. Když přišlo na boj tak to bylo pěkné ale na to, že to měl být válečný film, tam bylo boje opravdu málo.

Časové pásmo bylo změněno