Bez slitování (2006)

Další z milých překvapení. Vyprávěné trochu jinak než u ostatních filmů ale moc pěkné. A kdo mi si nezamiloval hlavní postavu? :)

Adresát neznámý (2001)

Ještě to lepší od Kim Ki-duka. Ale vadili mi tam ti američani, ta holka, ta rodina, vlastně všichni.

Pečeť vraha (2003)

Pro mě průměrný film, kdyby možná nebyl z Koreje tak je to něco víc ale vím, že Korejci umějí točit mnohem lépe. Podle skutečné události a jestli do dneška nenašli toho vraha tak to je maso...

Ptačí klec (1998) odpad!

Kim Ki-duku! Ta rodina byla fakt ujetá. Ošklivá dcera, aspoň že ta poběhlice byla pěkná ale celkově film o čem? O úchylné rodině?

Bílé maso (2008)

Perfektní thriller, jak jsem na to od Korejců zvyklý. Hlavní záporák je dobrej magor a celkové to má grády. A dokonce to u nás vyšlo na DVD!

Ostrov (2000) odpad!

Další výtvor Kim Ki-duka u kterého jsem trpěl.

Wangui namja (2005)

Mě osobně se na celém filmu líbil konec, který považuji za jeden z nejlepších, co jsem po dlouhé době viděl. Herecké výkony perfektní, myšlenka dobrá ale něco mi tam prostě nesedělo.

Yeonghwaneun yeonghwada (2008)

Perfektní akce, kdy se ve filmu natáčí film a je k němu přizvaný pravý gangster.

Válečník (2001)

Půlku filmu se cestuje přes zemi aby se nakonec zabednili v opuštěném přístavním městě.

Válka rozumu a cti (2006)

Pro mě se to docela vleklo. Když přišlo na boj tak to bylo pěkné ale na to, že to měl být válečný film, tam bylo boje opravdu málo.