Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Som rád, že majstra Yodu konečne vytvorili počítačom, lebo tá gumená maska, ktorú nepochopiteľne použili po IV, V, VI aj v Episode I bola už smiešna. Inak táto časť opäť skvelá, grandiózny záver v aréne a kaskadérske kúsky majstra majstrov. ..Victory you said? Master Obi Wan, not victory. The shroud of the dakr side has fallen. Began the clone war has...

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Brutálne scény, odpadávajúce mäso, super hudba. Tento vydarený mix od Rodrigueza nesmie prehliadnuť žiadny fanúšik Rodriguezových filmov. Macheta v podaní Dannyho Treja na začiatku ako super predkrm a následná rocková pecka od Roberta Rodrigueza v pozadí tancujúcej Rose McGowan - bomba.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Dosť zvláštny film. Aj na Tarantina. Teda, čo sa týka dialógov, je to stopercentný Tarantino, ale dejovo je to dosť zvláštne. A ten koniec..., neviem čo si o tom myslieť. Každopádne za skvelé dialógy a hudbu dávam 4.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Super sranda. Treaba si všímať aj detaily, ako su napr. zbrane, ktoré Rodriguez používa vo svojich filmoch opakovane s veľkou obľubou. Viď medzinožný kanón. :-D O hercoch ani nehovoriac (...Trejo...)

Con Air (1997)

Slušná zábava, aj na to že ide o brutálne akčný film. ...A tenhle fešák s prostřelenou hlavou je Popovitch...

Anakonda (1997)

Priemerný hororový príbeh, ktorý držia nad vodou len Jon Voight s dcérou a nejaký ten špeciálny efekt. Nezabudnuteľná je však scéna, keď sa ich loď blíži k vodopádu, ktorého voda padá smerom hore.

Tenkrát v Mexiku (2003)

Slabučké ako čaj. Možno keby som nevidel a nebol ovplyvnený Desperadom, hodnotenie by bolo lepšie. Slabý a k tomu chaotický dej, Depp bez očí, ktorý zabíja podľa echolokácie, to už bolo príliš.

Grindhouse: Machete (2007)

Super kratučká paródia na Desperado. Hlavne scéna, keď vybehne na strechu limuzíny a nahádže dnu tie svoje mačety rovnakým štýlom ako to urobil v Desperadovi.

Americký gangster (2007)

Výborný film, kde Denzel opäť ukázal, že vie skvelo zahrať zápornú postavu podobne ako v Training Day. Mysliím, že nominácia na Oscara ho neminie.

Odplata (1999)

Výborná rocková hudba dopĺňa skvelé akčné scény. Toto však nie je obyčajný akčný film. Stavia na inteligentných, až humorných dialógoch, takže sa pri tomto filme dá aj pobaviť. Porter je proste chlapík, ktorý chce späť svojich 70 tisíc a ani o dolár viac.