Nový papež (2020) (seriál)

Opäť majstrovské dielo, mágia formy i obsahu. Keby som nebola tvrdohlavý ateista, Sorentino by ma hádam aj na katolícku vieru obrátil. Našťastie viem odlíšiť fantáziu od reality ;-)

AJ a královna (2020) (seriál)

Neviem, či ma na tej malej viac iritovalo jej večné kričanie alebo afektovaný predkus, ale všetko ostatné ma bavilo tak, že som ju celkom dobre znášala. Malo to zopár logických dier, ale čo, no... Travesti šou sa mi vždy páčili, a zdá sa, že RuPaul je v Amerike stále veľmi populárny, tak sa poteším aj druhej sezóne.

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Neviem ísť nižšie, lebo MIB sú moja srdcovka. Barry Sonnenfeld síce nerežíruje, J ani K nie sú v dohľade, ale duch série zostal zachovaný. Potešilo.

Já, Tonya (2017)

Úžasne čierne, zábavné aj napínavé (z roku 1994 si toho veľa nepamätám, hoci som už chodila na strednú školu a pozerať "kraso" bola tradícia už od socíku). A herecký výkon Margot Robbie je naozaj skvelý.

Nevěstky (2017) (seriál)

Podarilo sa mi z Epic Drama nahrať celú prvú sezónu, a zistila som, že ma to strašne baví. Mám rada tieto témy, nedávno som čítala Kvítek karmínový a bílý, odohrávajúci sa o sto rokov neskôr, tiež v Londýne. Dúfam, že odvysielajú aj druhú sezónu a že si raz pozriem aj minisériu toho Kvítku. Za mňa 5*, lebo som stále bola zvedavá, čo sa bude diať a aké osudy čakajú na postavy. UPDATE: druhá sezóna tiež za 5*, tretia jakbysmet, a veľmi by som sa potešila aj štvrtej. Milujem tento seriál.

Rozčarování (2018) (seriál)

Zábavné s hromadou čierneho humoru. Také ja môžem, hoci Futurama asi zostane mojou top.

Vánoce naruby (2004)

Na začiatku som si myslela, že to bude vtipné, potom sa to zvrhlo na klasicky americky vianočne dojímavé, a nakoniec som si uvedomila, že z môjho hľadiska sa nevydarila ani jedna rovina. Tuctová vianočná moralitka.

Mrňousci (2006) (seriál)

Krásne, vtipné, napínavé, jednoducho geniálne :-D