Ghostland (2018)

Prvá polovica skvelá.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Nádhera nádhera!!! Tak toto fungovalo úplne dokonale. Fantastická hudba, bolo to sexi, surové a pôsobilo to veľmi prirodzene. A ta scéna na schodoch? Wtf? Tlieskam!!! Theron po dlhšom čase konečne sexi!! Bez výhrad.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Ach jaj. Zas raz tie očakávania. Jedna ľudová múdrosť hovorí, že očakávania sú na hovno. A fakt, že sú. Hodinu som v kine prespal, ešteže bolo skoro prázdne inak by to bol aj celkom trapas. Ale mohla to byť aj moja chyba. :) Pritom som aj prišiel celkom nabudený ale nepomohlo. Vizuálne pekné, ale pre mňa asi všetko. Vtipné bolo iba to prasátko. :) Určite tomu ale dám ešte jednu šancu, predsa nie je možné aby to hodnotenie bolo až tak prestrelene. Alebo žeby hej? :)

Sněhulák (2017)

Tak som sa tešil na dalšiu zo série škandinávskych krimi ale toto bol fakt prúser. Malo to taký potenciál ale maximálne nevyužitý, atmosferické prostredie to nezachránilo. :/

Kokuhaku (2010)

Veľmi silný finish! Zo začiatku som si trochu zvykal na to podanie, farby a tempo. Ale neskôr sa to pekne rozbehne a finále fakt super.

Predátor: Evoluce (2018)

Na jednej strane rozumiem tomu, že sa snažili natočiť to inak. Niečo nového, sviežeho, vtipného, niečo čo tu ešte s Predátorom predtým nebolo. No pre mňa tento guláš absolútne nefungoval. Keby na konci z tej kapsuly vypadol votrelec by som dal aj 2 hviezdy ale toto nieeee. :D Toto fakt nefungovalo. Už ma prestáva baviť čakať na niečo z čoho mi padne sánka. Vlastne aj z tohto mi spadla ale bohužial z toho aká kktina to bola :D

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Tá scéna na hajzloch top!!! Cavill veľmi solídny. Lokácie krása. Finále už také klasické ale zábery z vrtulníkov mňam. ;)

Venom (2018)

Tak toto bol pruser. Chaos ako sa patrí. Sympatie 0. Humor 0.(jedna scéna s výťahom to nezachráni). Hardy je super a tak som chcel aby sa mi to páčilo ale nie. Nemalo to šmrnc, hĺbku. Nudná jednohubka čo zapadne prachom.