Batman (2022)

Pri pretlaku inak výborných marvelovkách kde je všetko také krásne farebné, živé, vtipné sa toho človek či chce či nechce pomaly preje. A potom tu po skvelom Jokerovi prichádza ďalšia chuťovka. Už po prvých desiatich minútach som vedel, že to bude výborné a tak aj bolo. Brutálna atmosféra, skvelá hudba a výborná kamera. Je úžasné, že príbeh jednej filmovej postavy sa dá poňať tak odlišne(Nolanova trilógia) a pritom rovnako úchvatne. Všetko je inak a pritom je všetko rovnako výborné. Malo to celkom odvážnu stopáž ale ak to chcete urobiť poriadne a do hĺbky bola tu potrebná a som za ňu rád. Teším sa na pokračovanie. :) PS: Normálne rozmýšľam si to ísť dať ešte raz do kina.

Duna (2021)

Tá scéna v tom stane absolútne najlepšia.

Doktor Strange (2016)

Úžasné kreatívne, oproti iným marvelovkam úplne iný svet. Chuťovka.

Rozkoš (2021)

Prijemné vidieť staré známe tváre. 🙂

Stručné dějiny vyhlazování (2021) (seriál)

Úlohu to splnilo. Rezonuje a rezonovať bude ešte nejakú dobu. Už dlho som nevidel nič tak čisto negatívne ale je zrejmé, že to bolo aj cieľom tejto série. Každopádne je to urobene veľmi zaujímavo, veľmi dobre narozprávané a tie hrané vsuvky boli niečo nové. A čo samotná výpovedná hodnota? Ľudia sú "super" .

Nikdo (2021)

Priame, jednoduché, svieže. Skvelá hudba, scény v autobuse a nečakaná návšetv jeho tatka najlepšie. Na slepých a zombie ruských mafiánov sme si už zvykli. :)

Wonder Woman 1984 (2020)

Dosť prekvapivé. Napriek tomu, že to malo veľmi veľa dier v deji to bolo veľmi príjemné pozeranie. Po jednotke ma milo prekvapilo, že sa to držalo dosť pri zemi. Zaporák bol fakt super. Malo to skvelú myšlienku. Čo bolo slabšie boli akčné scény. A dosť ma mrzelo absolútne nevyužitý potenciál 80tych rokov. V tomto Atomic Blonde bude asi dlho kraľovať.