• Fantasy

V zajetí kouzel - Jejda!... Zase (2020) (epizoda)

6.díl. Poté, co kusy Měsíce dopadnou na Zemi a našim hrdinům se nepodaří zarazit nevyhnutelné, se Margo i Elliot ocitají v časové smyčce. Pokouší se zvrátit aktuální situaci, a společně se trochu sblíží. Nakonec však i Margo vypadává a osud světa zůstává na Elliotovi. Tomu se podaří přesvědčit velryby, aby probudily Krakena, a ten ho přesune ještě o další kus zpátky, před rozpůlení měsíce. V této časové linii už bychu neudělá a podaří se mu ponechat Měsíc celistvý. Nakonec se s Margo dokáže usmířit. jeho obavy, že se v něm stále nachází netvor, jsou mylné. Ve skutečnosti se jedná o imaginárního ducha, s nímž se znal už dříve. 95 procent.

V zajetí kouzel - Apokalypsa? (2020) (epizoda)

5.díl. Naši hrdinové se chystají pohnout s Lunou. Julie nejprve musí navštívit dívku, jež umí s Měsícem mluvit, a poté přesvědčí kamarády, aby pět dní nespali. Díky tomu by mohli získat Měsíční mozek, a vidět jeho, správně její auru. Vše se však jeví jako velmi těžké. Elliota láká jeho temné já, Josh usíná a zdá se mu o svůdné Margo a ani Julia na tom není moc dobře. Do cesty se ještě navíc staví i stará dobrá Marina. Je vůdcem podporovatelů Konvergence a chce zničit velkou část světa. Vše se poplete a nakonec se měsíc zlomí vejpůl. 95 - 100 procent.

Odkaz - Všechno, co se dá ztratit, se dá i nalézt (2022) (epizoda)

15. díl. Hope se ocitá v New Orleans, kde k ní ve snaze probudit její lidskost promlouvají nejbližší. Představuje se nám Rebekah, Fraye, dokonce i Marcel a Kol. Jejich snaha nevyjde naprázdno, Hope nakonec svoji lidskost opravdu zapne, ale stále se ocitá v pokušení. Alaric zkouší chodit bez hole, ale spadne na zem. Rozhodne se v blížící se válce promluvit se svým podvědomím a v mnoha věcech prozře. Cleo a Kaleb navštíví jeho starou známou, a ta dokáže v dívce probudit novou schopnost předvídat budoucnost. Lizzie a Aurora se opět pohádají, a tentokrát Alaricova dcera ztratí nervy a rozhodne se s Jen odejít pryč. Aurora je unesena polobohem, jenž s pomocí klíče otevírá rakev svého bývalého přítele, a Lizzie s Jen navštíví Alarica. 95 procent.

V zajetí kouzel - Anonymní kouzelníci (2020) (epizoda)

4.díl. Margo spolu s ostatními nováčky začíná službu u Temného krále a spolu s ním pořádají první útok na Nájezdníky. Také zjistí, že loví víly. Julia se opět střetne s Vazačem, a toho zaprodá bohyni hudby. Ta na oplátku pomůže Pennymu s jeho smrtelně nebezpečnou situací. Sebere mu schopnosti. Alice spolu se Zeldou brání knihovnu proti Ostrogothům. Kadey a Fog se zdrogují, aby mohli najít důležité informace. Fog musí v magické říši zůstat. 75 procent.

V zajetí kouzel - Hora duchů (2020) (epizoda)

3.díl. Alice se s Elliotem vydá na horu duchů, kde chce poslat kus Quentinovy ukradené esence zpátky do podsvětí. Elliot se zdráhá jí povědět o svých citech ke Quentinovi, ale díky jistému muži, jenž ho zachránil před Nájezdníkem, se jí nakonec svěří. Společně poté jejich zesnulého přítele oplakají. Elliot pošle dopis, a ona esenci. Následně se dozvídají šok: Muž, jenž s nimi šel, je Temným králem. Fen a Josh poradí Margo, aby se přihlásila do boje o pozici elitního ochránce Temného krále. Poté by se údajně mohla zbavit svého ocejchování a třeba se stát i královnou. Margo se však během příprav dozví, že Fen je také vlkodlakem. Ergo, musela se vyspat s Joshem. To dívce zlomí srdce, a je ochotná se s Fen utkat na život i na smrt. O něj Fen i málem přijde. V klecích na proměnu se Margo prozradí. Nechtěla zachránit Joshe ani ji. Oba dva kamarádi se k ní otočí zády. Penny a Julia mají schůzku s jednou čarodějkou odhalující budoucnost. 95 procent.

V zajetí kouzel - Hněv včel času (2020) (epizoda)

2.díl. Margo dělá vše pro to, aby se mohla opět vidět s Joshem a Fen, a Elliot jí tak trochu lenivě pomáhá. Vše se nakonec zdaří a jsou zase ve správné časové rovině. Julia navštví Alice. Ta si mezitím stvořila golema Quentina, jemuž je ovšem dvanáct. Jedině ona sama musí přijít na způsob, jak se s ním rozloučit. Elliot píše vzkaz Quentinovi do záhrobí. Kadey přichází na kloub lidem, kteří jí chtějí vymazat paměť. Penny přemítá nad signálem, jenž ho vyřadil z pozornosti. 85 procent.

V zajetí kouzel - Něco šíleného (2020) (epizoda)

1.díl 5.série. Margo se společně s Elliotem pokouší dostat do Filorijského paláce, kde uběhlo tři sta let. Dozví se o příběhu, jenž nastal po jejich odchodu. Tím se ujistí, že Fen i Josh jsou v této časové linii po smrti. Pokouší se spojit s trpaslíkem ovládajícím čas, ten ale jejich žádost o vrácení minulosti striktně odmítne. Později Margo zajmou a ve vězení vlivem magické vlny spatří ducha minulého Joshe před popravou. Alice truchlí po Quentinovi, a napadne ji ukrást jeho knihu z Knihovny, aby si vytvořila jeho tělo. Julia se střetne s pracečím sirem, ten ji ale moc nepomůže, jelikož je žena. Penny musí vyučovat poutníky. Od jedné studentky se dozví o jakémsi signálu, zvuku, jenž ho šokuje. 70 procent.

V zajetí kouzel - Série 4 (2019) (série)

4.série je šokující. SPOILERY: Elliot byl posednut Netvorem a spolu s Quentinem napáchá plno škod. A dá práci ho zabít. Julia se dozvídá, že může být bohyní, ale i tak svůj talent málem promrhá. Margo je královnou Filorie, ale jen chvíli, než ji svrhne Fen. A Quentin dokonce umírá, zrovna v okamžiku, kdy se do něj Alice zamilovala. A když už se Margo s Elliotem, jenž je opět svůj, vrací do Filorie, uběhne tři sta let. Fen je svržena a zemi vládne Temný král (...). Tolik smutných věcí ale přeci jen nahrazuje pár dobrých. Margo se zamilovala do Joshe, je pořád správnou mrchou. Marina se v pár scénách také ukázala, ze světa dvacet tři k nám opět přichází živá. Penny nebyl takový idiot (a že už mne mnohokrát štval). Dokonce se i Julie možná stala bohyní, jelikož má stále magii i po vyhnání Netvorovy sestry ze svého těla. A pár dílů nám obohatil i Christopher Plower, jeho humor je skvělý, i když osobnost ne. Co přinese pátá série? Uvidíme. 90 procent.

V zajetí kouzel - Opatrnosti je vždycky dost (2019) (epizoda)

13. a poslední díl 4.série. Boj proti Netvorovi a jeho sestře začíná. A končí velmi rychle. Aby jejich duše zničili, musí se Alice a Quentin s Penny vydat do světa za zrcadlem. Tam je napadne vůdce knihovníků a on sám spolu s Quentinem umírá. Poté Quentin putuje do podsvětí, kde se loučí se životem. Julia umírá, když se jí neléčí rána po bodnutí sekery, jež z ní vyhnala Netvorovu sestru, a je na Pennym, jak s ní naloží. Bude člověkem, či bohem? Ač se zdá, že si zvolil první možnost, může tomu být i jinak. Margo zachraňuje Joshe. Elliot je zase sám sebou. Když se s ním vrací Margo do Filorie, dozví se, že uběhlo o tři sta let více. Fen a Josh jsou svrženi a Filorii vládne temný král, jenž si upravil palác. 90 procent.

V zajetí kouzel - Tajné moře (2019) (epizoda)

12. a předposlední díl 4.série. Netvorovi se podaří oživit svoji sestru skrze posednutí Julie její duší. Společně poté jdou najít klíč ke staarým bohům. Jeho sestra se však bude muset postavit Quentinovi, Alici, Pennymu a dvěma mocným sekerám schopných ji zničit. S malou pomocí Christophera Plowera se podaří Cadey a knihovnici utéct z Jedové místnosti, i tak jim ale zbývá málo času. Josh se proměnil v rybku a je jen na Margo a její péči, aby přežil. Quentin se opět prokáže jako největší milovník Filorie, i když mu Christopher moc nepomáhal. Fog je zatčen. 95 - 100 procent.