xXx (2002)

6/10. Za mě se jedná o jednohubku na jeden večer kde samozřejmě musíte vypnout mozek ale film je za mě docela dost zábavný a někdy zase musím kouknout. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je perfektní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Jsem zvědav na další dva díly.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

8,5/10. Za mě o hodně lepší než první díl. Ikdyž byl první díl výborný tak tohle je prostě perfektní. Příběh je perfektní, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je skvělá, Atmosféru tento film má solidní, napětí je zde párkrát za film,lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná.  Jsem zvědav na další díly.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

7,5/10. Piráty z Karibiku jsem vždycky chtěl vidět od prvního až do posledního dílu ale tak nějak sem zapomínal a teď po X-Menech se vrhám na sérii Piráti z Karibiku. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je perfektní, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Jsem zvědav na druhý díl.

Noví mutanti (2020)

5/10. No tak mám všechny X-Men filmy za sebou a poslední díl téhle série je prostě průměrný, už na hodnocení 51% jsem průměrný film čekal. Příběh je docela fajn, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tento film má docela dobrou, napětí je zde párkrát za film, akce tu je docela povedená, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

5,5/10. Tak jo za mě nejde o takový průser ale zas to není něco jako skvělý film, je to prostě těsně nadprůměrný film. Škoda je že zemřela ta modrá mutantka která byla moji nejoblíbenější postavou v X-Menech když tam nebyl Worverine. A taky je škoda že se série loučí jako nadprůměrné zakončení. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické, hudba je výborná, akce tu je perfektní, atmosféru tento film má docela dobrou, napětí je zde asi jenom jednou, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Jsem zvědav na poslední díl X-Menů.

Logan: Wolverine (2017)

3,5/10. Ach jo no jsem velmi ale fakt velmi zklamán. Wolverine byl skvělý ve všech předešlých dílech ale tady kde je jeho ukončení příběhu jsem čekal fakt něco skvělého ale místo toho dostanu docela dost špatný film. A taky nechápu proč je zde Wolverine tak slabý, jako jo je starší ale toho že ho skoro položí kulka do ramene tak to si že mě snad děláte srandu. A teď Zajdu k postavám filmu a ve zkratce všechny postavy jsou sakra dost nesympatické a jsou mi u zadku. Když Wolverine zemřel tak jsem ani trochu smutný nebyl, byl jsem jen sakra naštvaný že tak skvělou postavu ukoňčej takhle. Příběh ujde, postavy jsou dost nesympatické, hudba je docela ok, atmosféru tento film skoro nemá, napětí zde neexistuje, akce tu je docela dobrá, lokace jsou docela nezajímavé a kamera filmu je docela ok. Doufám že následující a zároveň poslední dva díly budou lepší než tohle.

X-Men: Apokalypsa (2016)

8,5/10. No tak za mě velmi milé překvapení. Na to že tento film má jen 70% tak já si ho hodně užil. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je výborná, akce tu je skvělá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Jsem zvědav na poslední tři pokračování.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

10/10. Tak tohle byla ale pořádná pecka tohle jsem od X-Menů vážně nečekal ikdyž předešlé díly byly vážně skvělé tak tohle je úplný masterpiece. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je skvělá, akce tu je perfektní, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Těším se na další díly.

Wolverine (2013)

7/10. Za mě se jedná o velmi podceňovaný snímek který si zaslouží maximálně 70%. Nechápu to proč je brán jako za nadprůměrný film. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je perfektní, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě velké překvapení.

X-Men: První třída (2011)

5/10. Tak tohle apsolutně nechápu. Předešlé díly byly super ale tenhle díl je prostě jen průměrný. Příběh je docela dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je docela ok, akce tu je docela povedená, atmosféru tento film má docela dobrou, napětí zde skoro neexistuje, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Fakt nechápu co se stalo. Největší plus tohohle filmu je ta modrá mutantka která se může proměnit v jakého koliv člověka.