Strážci Galaxie (2014)

9,5/10. Prostě perfektní záležitost. James Gunn tento film prostě hodně dobře zrežíroval. Příběh je perfektní, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, akce tu je povedená, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Film má 82% zaslouženě.

Follow Me (2020)

10/10. Tento film jde popsat jedním slovem a to Perfektní. Tento horor se sice inspiroval Saw a Úniková hra ale i tak to je prostě perfektní horor a thriller zároveň. Film si 55% prostě nezaslouží, zaslouží si minimálně 85%. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. A ještě zmíním pasti a hry které jsou hodně kreativní a ten konec který jsem nečekal. Za mě prostě perfektní.

Mlčení jehňátek (1991)

7,5/10. Jde o perfektní thriller s kouskem drama který se prostě povedl. Hannibal a jeho představitel to prostě hraje perfektně a nemá ani jednu chybu. Jenom ta hlavní postava mi chvílema přišla nesympatická ale to je zas můj názor. Příběh je perfektní, postavy jsou sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Film prostě nesklamal, stopáž akorát a zas někdy musím na tento film kouknout.

Nadosmrti (2021)

3,5/10. To že si najmete Megan Fox nic filmu nepřidá, maximálně jen prachy. Film je spíše thriller než horor a určitě si tento film tolik procent nezaslouží. Film je z velké části nudný tak to hodnocení prostě nechápu. Příběh ujde, postavy jsou docela nesympatické, hudba je docela špatná, atmosféru tento film skoro nemá, napětí zde neexistuje, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. No fakt nevím co si režisér pod tímhle filmem představoval.

Hra na vraha (1980)

6/10. Za mě jde o dost podceňovaný, zapomenutý a podhodnocený hororový film který by si zasloužil tak 60%. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má povedenou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Pro mě velké překvapení a už se těším na další díly.

Come Back to Me (2014)

Musím říct že tento film má 58% zaslouženě. Myslím si že od tohoto filmu nikdo nic moc nečekal a to dokonce ani já. Ale zas tak to špatný film není. Příběh je dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je docela ok, atmosféru tento film má docela povedenou, napětí je zde asi jenom jednou, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je fajn. No ale musím říct že to vysvětlení proč ten vrah vraždí a jak dokáže oživovat mrtvé a jak to že jeho máma po tolika bodných ran přežila bylo sice jednoduché ale i docela dobré. Za mě 5,5/10.

Moucha (1986)

Určitě se jedná o hodně povedený horor který v roce kdy višel byl prostě revoluce a i teď to vypadá dobře. I když je start nudnější a až na konci to chytne hororovou atmosféru a napětí tak i tak jde podle mě o hodně povedený horor který každý musí alespoň jednou vidět. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tento film má docela povedenou, napětí je zde asi jenom jednou, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě 7/10. Jsem zvědav na druhý díl.

Black Panther (2018)

Za mě jde o jeden z podceňovaných a podhodnocených filmů od Marvelu který si zaslouží větší ohlasy než má. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je dobrá, akce tu je povedená, lokace jsou zájímavé, efekty jsou velmi výborné a kamera filmu je fakt super. Za mě hodně povedený film který si zaslouží podle mě 75%. Za mě 7,5/10.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Hodně dobrý film. Mnohem lepší Hulk než ten z roku 2003 ten byl prostě podprůměrný film který nic moc ničím nezaujal ale u Neuvěřitelnýho Hulka to je jinak. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je neuvěřitelná, lokace jsou zajímavé, efekty jsou na vysoké úrovni a kamera filmu je velmi povedená. Za mě ani náhodou sklamání. Film si 62% nezaslouží, zaslouží si 70%. Tak ještě Black Panther a Strážci galaxie 2 a mám všechny MCU filmy za sebou. Za mě Neuvěřitelný Hulk 7/10.

Captain Marvel (2019)

No hned první co řeknu je to že nechápu to hodnocení 69% což je pro tento film fakt málo. Tento film si zaslouží 75-80%. A taky nechápu že to prej byl špatný film a proto se druhý díl jmenuje Marvels. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je perfektní, efekty jsou na vysoké úrovni, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě velmi dobrý MCU film . Za mě 7,5/10. Už se těším na druhý díl.