Čas (2021)

Výborný námět, půlroční těšení se a následné vystřízlivění. Herce bych celkem pochválil, především Rufuse Sewella. Nicméně scénář je tak strašně odfláknutý, vše tak předvídatelné a hloupé...vědí že nesmí do jeskyně, tak do ní jdou cca. 10x? Na závěr navíc naprosto komická scéna, kde v jeskyni pobíhá a láme si ruce jedna z postav...vážně? Nerad to říkám, ale skvělý příběh pohřbil svým neumětelským scánářem a potažmo tedy i režií (protože nebylo co režírovat) Shyamalan. 65%

Úniková hra: Turnaj šampiónů (2021)

Co víc napsat, než to, že pointa filmu mi byla jasná hned po smrti matky. Nudný, nenápaditý film. Mizerní herci. Zoufalý scénář. I nejnovější restartový díl série Saw je proti tomuto veledílo. 45% především za vizuál. Horor pro děti.

Zhoubné zlo (2021)

Opravdu hloupoučké béčko, které dostalo hodně peněz a Jamese Wana. Výsledek není špatný, ale když vám dojde pointa filmu círka třičtvrtě minuty po začátku, tak se asi tvůrci moc nevyznamenali. 50%

Tenet (2020)

Souhlas s Han22 a verbal. Pěkné, nezajímavé, nudné, dlouhé, zbytečné.

Trhlina (2019)

Film u kterého jsem 6x, ano 6x usnul a stejně jsem nebyl schopen jej dosledovat. Slovenský pokus o horor a je horor se na to dívat. Odpad, ale dám 1* za snahu.

K jezeru (2019) (seriál)

Znásilnění 10 let staré Ruské knížky Netflixem. Ani jedna postava se nechová tak jako v knížce..tady se všichni chovají jako naprostí kreténi a ten jediný, který byl v knize blb, tak je tu nejhrdinštější (Leňa) .Dějové linky z knihy zde nejsou, jsou nahrazeny přehnanými/americkými. Pokud takto vypadá každá adaptace původního materiálu Netflixem, tak potěš koště. 2* za to, že zanechali alespoň některé postavy a jejich jména a za Číňany na konci...U Finských Hranic jsem je úplně čekal..ironie, směju se ještě teď.

Až na Měsíc (2020)

Nedozvěděl jsem se ani jak je to netopýřím vývarem z kterého vzniká Covid 19. Nedozvěděl jsem se ani o zadržování politických věznů a lidských právech. Nedozvěděl jsem se vůbec nic o podpoře Kim Čon Čuňe. Zato jsem se dozvěděl jak skvělí jsou Číňani v pingpongu, rychlovlacích a vesmírných vozítkách..prostě propaganda jako prase dotovaná Netflixem, jsem zhnusen. Navíc příběh naprosto chatrný. Bavit se u toho mohly maximálně předškolní děti, jenže právě těm bych takovou cizokulturní a propagandistickou slátaninu rozhodně nepouštěl. 15% za animaci.

Banda (2019) (seriál)

Seriál pro mě aspirující na 5*, zatím..Záporní klaďáci a kladní záporáci, skvěle napsané postavy a skvěle zahrané postavy. Budu se těšit na další díly, protože ty dvě série mě rozhodně nestačily. Chytré, nápadité, krvavé, superhrdinské, superpadoušské, americké, neamerické..Super. 90% Upravuji po 3 sérii: Proč se toho bojím, toto je naprosto dokonalá pecka. 5*

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Opravdu nesledovatelné, potažmo nesnesitelné. Pořad, po jehož jednom dílu se divím, že nekvokám.