• Thriller

Mamon (2015) (seriál)

"Mám Tě ráda. Věděl jsem, že si beru tu pravou..." "A proč se nebráníš ? Protože chci, aby to už skončilo..."

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Formát mi nevadí, v podstate súhlasím s Djkomom. Je ale možné, že niekto z moderátorov označí v hudobnom programe chalanov z Kings of Leon za "neznámu" americkú skupinu a Jamesa Harrisona, Brita, nazve menej známym "americkým" spevákom ? Vadí mi podobný amatérizmus ! Wikipedia, Nelly Furtado - You give me something - Sex on fire ?!

62. Emmy Awards (2010) (pořad)

Zapamätám si: že Al Pacino opäť hľadal hlas (a podchvíľou ho našiel), že George Clooney na standing ovation "zahanbene" zahlásil: "Don´t do that, cos´ then I feel like maybe I am sick and I don´t know it.." a že Julia Ormond bola "so thrilled and excited" aby povedala svojej mame - "I WAS EMINATED FOR A NOMMY." - (nehľadajte v slovníku:-)))).

13. komnata - 13. komnata Zuzany Mináčové (2010) (epizoda)

POKORA. Nechápem tých, ktorí hviezdičkovali 2, resp. 3 (tj väčšinu). Buď mi je podobný formát blízky alebo nie, resp. inak: buď mu venujem čas alebo nie (a chcem sympatizovať, rozumieť, počúvať). Tož pre tých, ktorí nevideli, resp. nenačúvali: Zuzana Mináčová je altruistkou na pohľadanie. Nedojíma, nedramatizuje, len skromne žije a vecne konštatuje (čím práve dojíma a zaujíma). A i pre hore napísané (i demonštratívne), kvoli lepšej štatistike, hodnotiť nepotrebujem. Ďakujem, triatlonista.

82. Annual Academy Awards (2010) (pořad)

Nutne píšem: 90minútový zostrih odvysielaný večer po ceremoniáli je ten najhorší a najnecitlivejší za roky, vlastne čo pamätám (a že ich pamätám). Obrať divákov o tie najvtipnejšie okamihy je barbarstvo najvyššieho kalibru, nedať žiaden priestor moderátorom, zostrihať ďakovnú reč Sandry Bullock a jej salute smerom k ostatným spolunominovaným ("..Carey, your grace, elegance, beauty and talent makes me sick..and Meryl, U are such a great kisser..") a ani sekundu s legendou, Lauren Bacall - to už je ignorantstvo ad absurdum !!! Wow, ten prenos musel režírovať zo záhrobia Ed Wood alebo snáď Zdeněk Troška !?

Antikrist (2009)

..nie som schopný hodnotiť, tým pádom nie som schopný komentovať. A nikdy nebudem..

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad)

Trúfam si napísať, že je pekná póza vyjadrovať sa opovrhujúco k podobnému typu programu, pokiaľ ho ľudia pozerajú. Buď ho teda pozerajú, a tým pádom ich baví a tým pádom nemá cenu byť za každú cenu zaujímavý a naformulovať do hodnotenia prečo tomu celému nerozumiem (tak to nemám pozerať !!!). Jedna vec je formát podobného programu, druhá je to, akej cieľovej skupine je určený. A to zásadné je, že tí, ktorí majú radi inteligentný humor, možu obdivovať Adélu a jej pohotovosť, cit, sebareflexiu a schopnosť byť nekonečne nad vecou. Leoš je doplnok, ktorý si konečne uvedomil, že v tejto dvojici je lepšie držať sa pri zemi. Che, ale som pyšný !

Uvnitř (2007)

Toto je jediný, resp. prvý film, ktorý nemožem ohodnotiť. Napadá mi, prečo sa takéto filmy točia, to ale zo mňa hovorí nefanda horrorov. Zároveň ale vo mne pekne dlho ostala zvláštna pachuť a smutno, o čo určite tvorcom šlo. Nedoporučujem pozerať v noci, určite nie HOME ALONE, v žiadnom prípade, ak čakáte bábätko.