3:15 zemřeš (2005)

Už si moc nevzpomínám o čem to bylo ale vzpomínám si, že tohle je film u kterého jsem se zatím vživotě nejvíc lekl. Tenkrát mě málem odvezli.

2:37 (2006)

Co dělá tento film tak skvělým je skvělá a především nesmírně fungující psychologie jednotlivých postav. Film, který perfektně definuje žánr (Drama - psychologické) 5*

Continuum (2012) (seriál)

Po prvních dílech jsem si říkal, že tohle bude další nadějný námět, který dál sledovat nebudu, ale nějak jsem se donutil do dalšího a dalšího dílu až nastal přelom a od pátého dílu mě seriál začal bavit. Zatím 4* ...................... Osmý díl byl FANTASTICKÝ, ještě jeden dva takové a hodnocení stoupne na maximum. Po kompletní první sérii hodnocení zůstává na 4*. Věřím v sérii číslo dva :)

Planina v ohni (2008)

Vyprávění o krátkém úseku života dívky a několika komparzistů kolem ní. Prachobyčejný příběh vyplňovaný sexem, který ničím nepřekvapí, ničím neupoutá... Chybí tomu zvrat, něco nečekaného. Pokud už si film dovolí žádný zvrat nemít, tak musí opravdu nesmírně chytnout a zaujmout. Tohle prostě byla hodinu a půl dlouhá nuda.

Děsnej doják (2006)

Nestává se mi často abych byl znechucený již po traileru :)

Ve službách FBI (2009) (seriál)

Ze začátku můj oblíbený krimi seriál na Prima Cool s dabingem za 4* Po dvou famózních sériích v originále a se čtvrtou výborně rozjetou sérií za rohem jasných 5*.

Živí mrtví (2010) (seriál)

První série fantastická od začátku do konce. Dokonale navnadila na sérii druhou, tentokrát už kompletní. Druhá série měla kolísavý průběh, občas to bylo super, občas docela nuda. Dovolím si vytknout jednu věc, která se mi hodně blbě přenáší přes srdce, ale prosímvás... Tvůrci... Střílet do hlavy, za pohybu, na desítky metrů, a to i necvičení střelci... Z auta z brokovnice za rychlé jízdy přesně do hlavy na 10m několikrát za sebou. S odstřelovací pušky poprvé vživotě na nějakých 200m trefit hlavu... Božínku :) ............... Třetí série mě zatím po 4ech dílech naprosto uchvacuje a těším se na každý díl jako malé dítě.

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Začátek série za 3, zhruba od půlky až do konce už 4-5. Další oblíbený seriál ke sledování, poslední dobou mi můj obvyklý repertoár opravdu drasticky prořídl, tak si musím hledat nové favority a Hart of Dixie je rozhodně jedním z nich.

Blesk (2011)

Příjemná, průměrná krimi story s velmi drsným Stathamem. Taková hezká jednohubka.

Závrať (1958) odpad!

Podle AFI nejlepší mysteriózní film vůbec. Podle mě 30 minut nudy, nudy a znovu nudy... potom jsem to vypnul. Tohle prostě není nic pro mě.