Domek z karet (2013) (seriál)

Kdyby se mě někdo před lety zeptal jestli bych sledoval politický thriller, tak bych ho považoval za blázna. Kdyby mi ten někdo tvrdil, že se mi politický thriller bude nejenom líbit, ale že jej budu vyloženě milovat, pravděpodobně bych ho nechal zavřít do psychiatrické léčebny. Opravdu špičkový seriál. 5*

Mother's Day (2010)

Nikdy bych si nepomyslel, že mě takový vyvražďovák udrží u obrazovky a ještě se mi bude docela líbit. 4*

Arrow (2012) (seriál)

Skvělý seriál, výborný spád. 5*

Sherlock (2010) (seriál)

Geniální. Miluji film, proto jsem seriál odkládal a odkládal, protože jsem byl přesvědčený, že kvalit filmu nedosáhne... Jak já se mýlil. První dvě série fantastické, tohle ani není seriál, to jsou tři filmové masterpieces nazývané seriálovou sérií. První díl druhé řady by si zasloužil snad i šestou hvězdičku. 5*!!!

Batman začíná (2005)

Trilogii jsem viděl v neobvyklém pořadí 2,3,1 a musím konstatovat, že jednička byla bohužel ze všech tří nejslabší. Z přetrvávající nostalgie z konce třetího dílu přidávám k právoplatným 4* pátou.

Temný rytíř povstal (2012)

Film, který mě tři hodiny udrží přikovaného k obrazovce si zaslouží 5* už jen z principu, nicméně poutavost není jediným atributem tak vysokého hodnocení. Průběh filmu jako takový mírně zaostává za Temným rytířem a pokud bych měl být na průběh filmu a celou zápletku tvrdý, tak jí dám 4*. Co rozhodlo o nezpochybnitelné páté hvězdě byl závěr. Nádherně, famózně vybudovaný závěr, ve kterém se nestydím za upřímnou radost a štěstí, a to je přitom "pouze" zfilmovaný komix. Pokud se mnou dokáže smyšlený nereálný svět provést takovou emoční turbulenci, tak si prostě pět hvězd zaslouží s plnou parádou.

Proroctví (2009)

Nelíbil se mi 2012 a ačkoli mám opravdu rád Nicolase, tak se mi nelíbí ani Knowing. Čekal jsem od toho trochu víc, než tisíckrát zrecyklovaný příběh s hlavním superhrdinou a rádobyhororovými vstupy.

Torchwood (2006) (seriál)

Nedodíval jsem ani pilotní díl. Pro mě zklamání přirovnatelné ke Spartakovi. Na Spartakovi mi vadila extrémně viditelná počítačovost. U Torchwoodu... Jak to jen popsat. Příliš civilní, STRAŠNÁ kamera, ale opravdu STRAŠNÁ! Možná to byl záměr. Celkové aranžmá scén mi přišlo jak v Ulici. Prostě mě to nechytlo, nezaujalo, nic... Nicméně dokážu pochopit, že se někomu tento způsob líbí.

Banshee (2013) (seriál)

Pokud bych mohl dát pouze jednomu seriálu/filmu 6 hvězdiček. Připadly by Banshee...

DO-RE-MI (1998) (pořad)

Vstával jsem velice brzy ráno a právě DO-RE-MI, Teletubies a Horst Fuchs mi dělali společnost den co den. Otázkou je zda-li to na mě nezanechalo trvalé následky.