Jsem číslo čtyři (2011)

Bavilo mě to od začátku až do konce. Uteklo to rychle. Film, který mě baví po celou svou délku si nezaslouží nic jiného, než 5*. Přirovnal bych to k zážitku z Transfomers.

Vetřelec (1979)

Dnes v roce 2012 jsem si doplnil vzdělání a shlédnul tolik opěvovaného Vetřelce. Ze začátku mi dělalo problém zvyknout si na tehdejší představu o budoucnosti a abych pravdu řekl nezvykl jsem si ani za celé dvě hodiny, ale to bych překousl. Někdy to na mě působilo jako The thing, někdy jako Pitch black, někdy jako Star wars. Bohužel mě to nechytlo, nebavilo mě to a hodnotím film velmi podprůměrně. Tehdy to možná vzbudilo obrovský ohlas, ale nyní. Bohužel. Přidám jednu hvězdičku za Sigourney a nádhernou postapokalyptickou scénu z cizí planety.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Stará parta opět spolu. Nebylo to dokonalé jako první tři díly, ale bavil jsem se dobře. Nostalgická podívaná se vším všudy. 4*

Nebe a dudy (1941)

Zeptejte se mě jaké jsou mé nejoblíbenější staré české filmy a buďte si jisti, že Nebe a dudy bude jedna z odpovědí.

Černočerná tma (2000)

Příjemný, dobrý thriller o skupince lidí a přežití. Nemohl jsem se rozhodnout mezi 3 a 4*... Ideálně 3.5*

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První série bezkonkurenční drama. Další série již byly horší, ale laťku v nadprůměru udržely. Konec mě zasáhl a ponechal v slzách.

Ztraceni (2004) (seriál)

Pamatuji si jak mi kamarád půjčil první dvě řady na dvd a já tři dny v kuse nedělal nic jinýho, než spouštěl jeden díl za druhým. Obrovská extáze. Obávám se, že něco tak dokonale mysteriózního, něco takového na čem bych byl závislý jako na dávce kokainu a nervózně čekal co se stane už nikdy nikdo nenatočí. Poslední série už upadaly, to mě mrzí ze všeho nejvíc a ten poslední díl? Achjo...

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Společně s HIMYM tvoří dvojku, která si postupem času u mě vyměnila role. Zezačátku jsem BBT sledoval jako sekundární seriál k již zmíněnému HIMYM, ale postupem času se to obrátilo. Je bohužel pravdou, že v nových seriích se těším víc na díly BBT, než-li HIMYM. Seriál drží laťku vysoko a neotřesitelně.