Uneseni (2010)

Filmy sleduji tím způsobem, že si každý, který mě dokáže něčím zaujmout dám do pořadníku a poté na něj třeba za půl roku, za rok kouknu. Proč jsem si dal do pořadníku tenhle film, to vážně netuším. Jediné co jsem si zvládl pamatovat podle názvu bylo to, že je to horor. No... Po shlédnutí... Horor to nebyl. Co měla počáteční scéna proboha společná s celým filmem ??? Celý film je jen poskládaná snůška klišé. Dvě hvězdy jen za podprůměrný filmový thrillerový zážitek podpořený poměrně reálně vypadajícími emocemi a výkony.

Bílá smrt (2009)

Slušný atmosférický mysteriózní krimi thriller... Bez problému jsem si jej užil, nic mi na něm nevadilo. Taková žánrová dobrá jednohubka.

Svatý boj (2001)

Zvláštní, svým způsobem geniální film, který mě o mnoho obohatil, ale pořád se nemohu zbavit dojmu, že mi něco nedochází, něco mi tam schází. V budoucnu jej určitě shlédnu znovu.

Dluh (2010)

Skvělý film, napínavý od začátku až do konce. Linie minulosti dokonalá, atmosferická, vypiplaná, emotivní a jednoznačně za 5*, linie současnosti bohužel mírně chaotická a rozhodně ne dokonalá, šla udělat lépe. Jessica Chastain výborná. 4*

Kopačky (2008)

V prvních minutách mi dělalo obrovský problém ztotožnit se s Peterem, protože pro mě je již spoustu let Jason Segel jedině a pouze Marshallem, ale tahle drobnost mi za chvíli vadit přestala a do příběhu a postav jsem se dostal. Bylo to příjemné, vtipné, upřímné, realistické a ... Mila Kunis ... wow :) 4*

LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Stalo se vám někdy, že přemýšlíte mezi odpadem a 5*? Nasmál jsem se jako dlouho ne, ale přitom je to ta největší hloupost co jsem kdy viděl... Co s tím ?

Zhubla jsem 190 kilo (2005) (TV film)

Jako odstrašující případ všem obézním a nenažraným dokonalé! Jako dokument ke snídani (můj případ) ne úplně vhodné :)

Řím (2005) (seriál)

Není příliš mnoho seriálů, které by mě nutily ke sledování jednoho dílu za druhým. Ke svému výpisu oblíbených seriálů v komentáři u Hry o trůny přidávám Rome jako nejlepší historický seriál. Jsem až udiven jak jsem se dokázal s ústřední dvojicí Vorenus, Pullo sžít. Zatím mám za sebou pouze 6 dílů první série, uvidíme jak to půjde dál. |||| Po dvou sériích je seriál jasných 5*, opravdu skvělé... Ukončení seriálu je velká chyba :( .... Je to rok co jsem seriál dodíval a v hlavě ho mám neustále před sebou, emocionálně na mě i po roce stále působí. Takové pocity ve mně mnoho seriálů zanechat nedokáže.

50/50 (2011)

Film, na který jsem se těšil jako na dobře hodnocenou komedii se Sethem Rogenem. Místo hodiny a půl zábavy se mi dostala hodina a půl dramatu hodného dlouhého zamyšlení. Jsem tímto filmem opravdu nadšen, na téma rakovina to nejlepší co jsem měl možnost dosud shlédnout. Velice realistické, vyvážené a nezapomenutelné. 5*

Vraždy v Yorkshiru: 1983 (2009) (TV film)

Skvělé, ponuré, temné... Všechny záhady vysvětleny. Dokonalé zakončení trilogie. 4* (Jsem obrovsky překvapený, že tahle trilogie je tak málo známá)