Detektiv Nash Bridges (1996) (seriál)

Na svojí dobu to nebylo zas tak hrozný, dneska už bych na to asi nekoukal :)

Turnaj zabijáků (2009)

spousta úděsných hereckých výkonů, trapných akcí, stupidní scénář, prostě laciný céčko. jedna hvězda za béčkový začátek a Kelly Hu.

JCVD (2008)

Hodně dobrý! Fanouškům jeho klasických akčních béček se musí určitě líbit, i když je to film trochu jiný, než na co jsem u Van Damme zvyklí. Má to více myšlenky a není to jenom o akci.

Probuzená smrt (2004)

Klasický van damme, sice trochu starší, ale furt ve formě. Navíc bych řekl, že čím je starší tím jeho postavy mají větší charisma. Viděl jsem s ním i horší filmy. Na tohle se dá docela dobře koukat.

Královna prokletých (2002)

Největší plus filmu je svůdná Aaliyah. Škod, že nemohla ukázat víc i v jiných filmech.

Útěk k legiím (2005) (pořad)

Tohle nutí člověka k zamyšlení, nad sebou samým a způsobem současného materialistického života v současném "vyspělém" světě. Existují i jiné hodnoty. I to nabízí tahle "osvěžující" série, kromě každodenního drilu, hektolitrů vypocené vody a velkého sebepřekonání některých účastníků. Přesto škoda, počet dílů mohl být minimálně dvojnásobný.

Drive (2011)

Asi nejlepší, co tu letos zatím bylo.

Nebeská brána (1980)

Tak zatím jsem se dostal asi do půlky. Je to neskutečně roztahaný a tím pádem trochu nudný. Kdyby z úvodních 80 minut bylo 30, tak by to bylo výborný. Jak už tady někdo psal, je tam neskutečně mnoho zbytečných, složitých nebo taky zdlouhavých scén a záběrů. No, dneska už na to nemám nervy, ale doufám, že zbytek filmu bude alespoň malinko živější.