Puppet Master: Blitzkrieg Massacre (2018) odpad!

Někomu může tento film dělat dobře, když je úchyl do krvavých hororů, ale u mě toto pravidlo na dobrý horor neplatí. Možná přeháním, ale tím jak se tam furt zabíjí, bych tenhle film přirovnal k Hellraiseru, ale nebudu Hellraiser hodnotit, protože jsem ho nikdy celý (kromě dvojky, na kterou si s hrůzou pamatuji z mladšího dětství) neviděl. U mě dobrý film není jenom o vraždách, a o tomhle filmu by se dalo říci, že je to špatný remake osmého dílu (Puppet master: The Legacy). Tohle je prostě čistě o zabíjení. Jsou tam prostě výtažky z předešlých dílu, (Stejně jako u osmičky) které jsou jen o vraždách, a v té osmičce to aspoň nějak navazovalo, tam bylo i více scén, ne jenom scény s vraždama, a dávalo to smysl. Ne jenom krev, bod, krev, střík, krev. Ach jo.

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Tenhle Futurama film, je asi ten nejlepší. Yivo je docela zajímavá postava pro tento film, i když né za moc originální postava. Každopádně asi nemám co k tomu říci, takže 5*.

Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna (1987)

WELCOME TO PRIME TIME BITCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo jo, tady se poprvé objevila Freddyho kultovní hláška. Jako puberťák jsem z tohohle dílu měl menší trauma. Hlavně kvůli scéně s Filipem, kdy Krueger mu prořízne žíly, a z rukou i nohou mu vylezou dráty na ovládání loutky. Pak jsem se ale na to dokoukal, a říkal jsem si, že jednička je prostě nej. V dnešní době se mi tento film hodně líbí. Herci, efekty ok. Jediná věc co se mi na tomto filmu nelíbila byla ta, že to vypadalo, že trojka bude posledním dílem, ale konec skončil kapku otevřeně, a tak jsem naštvaný, když to tvůrci furt dookola natahují. :/ :/ :/

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Myslím si, že kdyby do prvního dílu použili jeden z alternativních konců, pokračování nemuselo vůbec vznikat, a bylo by to tak i dobré. Bohužel tvůrci nehorázně chtějí dělat více a více pokračování, a tak se stvořila tato dvojka. Tenhle díl, i když jsem ho viděl teprve v 11 let, tak na mě nezapůsobil jako jednička. Sice už ten film si zaslouží hvězdičku za masku Freddyho Kruegera, jelikož ta působila děsivěji než v jedničce, a vlastně je v tomto díle i nejlepší, za což velký palec nahoru :-). Bohužel to není nějak extra napínavé, a až na ty zajímavé scény polovina toho filmu moc nefungovala, ale pak se to rozjelo, ale ani to tempo na konci to nemohlo udržet na plné pecky. Škoda, mohlo to být dokonalé, ale bylo by lepší, kdyby to ani nevzniklo, jelikož by podle mě měla zůstat jen jednička. Herci v poho, a triky taky. Dávám plné 4*, ale do toho hodnocení počítám i efekty i podoba Freddyho Kruegera, jinak by film byl asi na extrémně slabé 4*.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

I přesto, že seriál South Park moc nemusím, tak tohle mě překvapilo a je to nad moje očekávání. Dokonce to má i lepší animaci než seriál, a mám pocit, že taková animace je u South Parku schválně (podívejte se na tento film, a pochopíte o čem mluvím, proč je lepší animace tady. Styl postav je stejný, ale animace je plynulejší, a pozadí míst je lépe uděláno.). Je to sprosté. To je jasné hned na první pohled. Ale je to sprostější, než jsem čekal. Pobavilo mě spoustu scén v tomto filmu. Kino, kde hrál film s mými favority Terrancem a Phillipem, finální souboj Cartman vs. Saddám 🤣🤣🤣🤣. Je tam spoustu dobrých scén. Je to ale dost rasistické a nevhodné. Na tohle bych se podíval i znovu, a je to fakt povedené. Kenny se tímto filmem stal mým favoritem :).

Lví srdce (1990)

Dobře dobře. Je to má nostalgie, ale kvůli tomu nebudu zvyšovat hodnocení, jelikož ani nemusím. Je to jasných 5*. :-) :-). Upřímně nechápu zdejší hodnocení, a začínám mít takový pocit, že někdo dává takové slabé hodnocení proto, že nesnáší Van Dammeho. Jasně, může se to někomu jevit jako film, který není nic pro něj, to je každého názor, a není mi u prdele co si myslíte, já příjmu každý názor. Ale aby někdo tomuhle filmu dál odpad?!?! Jediné mínus tohoto filmu je to, že nemá stálého záporáka, protože podle mě by bylo fajn, kdyby tam byl nějáký vrah, a Van Damme by mu to nandal, ale ok. Jako takovou ustálenou špatnou postavu tu máme takovou levnou ku*vu Cynthií, která zařizuje zápasy, a chce vyždímat peníze dokud síly stačí. Ta postava mi opravdu lezla na nervy. Joshua je docela divný Lionův kámoš. Vsadil na Atilu, protože nedůvěřoval Lionovi, že ten zápas vyhraje. Ta scéna kdy to Lionovi řekl mě vytočila. Každopádně nebudu tu rozebírat děj úplně do podrobna, ať máte z toho filmu něco, protože pokud bych vám to řekl, bylo by z toho ho*no. Rozhodně nejlepší Van Dammův film, který je o fous lepší než Quest Souboj Cti, a to není lepší kvůli tomu, že to je má nostalgie. Hodnotím to prostě tak, jak se mi to líbí.

Shrek Třetí (2007)

Tento díl je úplně zbytečný. Na tomto filmu není špatné jenom to, že není ani z poloviny tak originální, či vtipný, jako první dva díly, tady je špatné i samotné tempo filmu. Tempo vypadá jak z nějakého levného animovaného TV filmu. Chvílemi se to docela táhne a nudí. Shrek měl skončit prostě druhým dílem. Ta jistá " ujetost ", kterou první a druhý díl měl, tu prostě není. Tohle by moc dobře nefungovalo ani jako samotný film. Prostě se mi to jaksi nelíbí. Sice to není nejhorší film, který jsem viděl, ale dobrý není. Prostě film, který na jedno shlédnutí přežijete bez jakékoliv psychické újmy, ale podruhé byste se k němu nevraceli.

Lidský štít (1991)

Tak já fakt nevím. Buď jsem divný já, a nebo jsou divní ti, co tomuto filmu dali tak malé hodnocení. Jasně, není to žádné mistrovské dílo, a ani to není na Oskara, ale opravdu zdejší hodnocení nechápu. Přitom námět skvělý. Dudikoff tu hraje celkem ok, a zbylí herci odvádějí slušnou práci. Tenhle film od Cannonu sice nezklamal. Je tu pouze jediná věc, co bych mohl filmu vytknout, a to je ta, že by do filmu měla patřit větší akce (o konci nemluvím, ten byl skvělý). Ale je zase pravda, že nemůžete akci do filmu hodit jen tak, jelikož ta akce do toho filmu nějak musí zapadnout. Tenhle film mi kapku připominál jednu hru s názvem Commando, která byla někde v roku 2011 vydána na internetu. Tenhle film prostě není špatný. V tomhle případě dávám lepší 4*. Kdybyse poštelovalo kapku to akční tempo, tak by to bylo na 5*, bohužel hodnotím pouze finální výsledek, takže se nenechám unášet svýma myšlenkama, a tak dám tomuhle filmu hodnotu, jakou by si měl zasloužit. A jak jsem se zmínil u komentáře k filmu Critters 3, tohle je právě jeden z těch filmů, co si černou zónu nezaslouží.