Jake a piráti ze Země Nezemě (2011) (seriál) odpad!

Pošpinění jména Kapitána Hooka z Petra Pána, a z jeho poráží armádu udělali dva poskoky, a sluha se akorát nezměnil.

Zloději myslí (1972) odpad!

Omlouvám se, ale tohle byl opravdu otřes. Herci naprosto nesympatičtí, a hlavní hrdina totální hulvát. Prvních 30 minut bylo pro mě čumění do stěny, a tohle nebyl horor. Horor byl pro mě tenhle film shlédnout až do konce. Čím více se na to člověk kouká, tím je to větší peklo. Ano. Název sedí, jelikož ti tento film úplně vygumuje mozek. Na padrť zničené mauzoleum.

Když propukne peklo (1994)

Tak takhle Kurta Andersona neznám. Asi to s tímhle filmem myslel dobře, že přišel na něco nového, ale celá polovina filmu se odehrává na jednom a tom samém místě, a tím je továrna. Já dávám 3* filmům když třeba: slabý film, nebo dobrý film, ale něco v něm bylo špatně. Tak v tomhle případě bych zvolil druhou možnost. Protože akční to bylo, o tom nemluvě, Jeff Wincott taky super, ale prostě tohle chtělo větší proměnu různých míst, ale tohohle jsem se nedočkal. Prakticky celý film je jedna velká mise. Viděli jste už někdy podobný akční film jako tohle!?! Maximálně Akční Komando, to mu bylo podobné. Problémem tohohle filmu je prostě to prostředí. Někomu se to může zdát ok, ale takové akční filmy nejsou moje parketa. Pár bojových scén se tam mihlo, ale už mi přijde zvláštní jedna věc na filmech Kurta Andersona, a to ta, že každý záporák a hlavní postava ovládá bojové umění. Zničehonic, a to mi příjde jako blbost. Ale je to film, a nikoliv realita. Dobrý akční film, který by jenom chtěl změnu různých prostředí. Lepší 3*.

Dračí doupě (2000)

Váhám nad hodnocením. Jako mladšímu se mi to strašně líbilo, ale ty efekty mi s odstupem času připadají nějak laciné a smutné, ale ok, za což musím ihned strhnout jednu hvězdičku. A co děj? Líbilo se mi to, ale nebyl to žádný nejlepší film všech dob. Kdybych tomu dal 3*, tak bych řekl, že to jsou hodně silné 3*. Takhle tyto 4* jsou zřigané a plesnivé, kvůli efektům, a né nejůžasnějším dějem, ale je to nostalgie. Co na to říci.

Mise spravedlnosti 2 (1992)

Můžu ihned s chutí říci, že je to lepší než jednička, ale bohužel nejslabší film (V době kdy to píšu), co točil Kurt Anderson. Tady ta atmosféra jaksi nefunguje jako u ostatních bojových filmů, které točil on. Je to škoda, protože právě od Andersona bych čekal něco poctivějšího, ale i tak se na to dalo koukat. Špatné to nebylo, a konečně se jednalo o film, kdy nejsou dva bratři, jeden umře, a druhý se chce pomstít nebo vypátrat vrahy, takhle totiž přesně vypadá skoro každý film Kurta Andersona. V těchto filmech hraje velkou roli Bojové umění, a mě se to líbí. Průměrné 4*.

Halloween (1978)

Povedený horor, který byl jeden z prvních Slasherů na filmovém plátně. Viděl jsem ho i jako mladší kluk, a líbilo se mi to. (Samozřejmě, že jsem to neviděl jak mi bylo 6 let, ale jak jsem byl starší). Herci v poho, i atmosféra. A hudbu z tohohle filmu si pouštím dodnes. Jen má ten film takovou spíše zajímavou než napínavou atmosféru.

Deadly Dolls: Deepest Cuts (2018) odpad!

Bunker od blood je opravdu nejhorší série Full Moon kterou jsem viděl. Už tak, že ten obal DVD kopíruje Chuckyho Nevěstu. Filmy od Charlese Banda jsem měl rád, i Mistra Loutkáře, toho mám rád i dodnes (až na ty novější díly). Ale tohle je jen vraždění, a upřímně jakýkoliv člověk, kterého baví se dívat ve filmu na samé vraždy tak by si měl zajít k psychiatrovi a v psychiatrii se léčit.

Puppet Master: Blitzkrieg Massacre (2018) odpad!

Někomu může tento film dělat dobře, když je úchyl do krvavých hororů, ale u mě toto pravidlo na dobrý horor neplatí. Možná přeháním, ale tím jak se tam furt zabíjí, bych tenhle film přirovnal k Hellraiseru, ale nebudu Hellraiser hodnotit, protože jsem ho nikdy celý neviděl. Viděl jsem ho totiž sem tam pár scén z jednoho dílu jako malý klučina a měl jsem z toho trauma. Co si se mi vybavuje, že se ten díl jmenoval Svázaný s peklem, ale to bych se na ten díl musel podívat, jestli to je on. U mě dobrý film není jenom o vraždách, a o tomhle filmu by se dalo říci, že je to špatný remake osmého dílu (Puppet master: The Legacy). Tohle je prostě čistě o zabíjení. Jsou tam prostě výtažky z předešlých dílu, (Stejně jako u osmičky) které jsou jen o vraždách, a v té osmičce to aspoň nějak navazovalo, tam bylo i více scén, ne jenom scény s vraždama, a dávalo to smysl. Ne jenom krev, bod, krev, střík, krev. Ach jo.

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Tenhle Futurama film, je asi ten nejlepší. Yivo je docela zajímavá postava pro tento film, i když né za moc originální postava. Každopádně asi nemám co k tomu říci, takže 5*.