Sherlock - Reichenbašský pád (2012) (epizoda)

Naprosto skvělá epizoda plná dramatických scén a momentů a hlavně emočního konce, ze kterého mrazí. Nejlepší epizoda celého seriálu.

Gauneři (1992)

Kde tohle najdete? Jen a jen u mistra Tarantina. U toho castu stále slintám a u provedení ejakuluji. 9,5/10

Návštěvníci (1993)

Fantasy komedie mého dětství. U tohoto filmu jsem se vždycky trhal smíchy. A stále trhám. Jako doslova. I jsem se jednou dusil. Ono víckrát :D. No každopádně Návštěvníci jsou jednoznačně moje nejoblíbenější komedie. O zábavu zde není nouze, o francouzské identické provedení také ne. Masterpiece.

Jurský park (1993)

Nestárnoucí nadčasová srdcovka, která vás ohromí i po letech.

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Tento seriál je dokonalá ukázka toho, že ke kvalitnímu seriálu stačí i 2. série (případně i s krátkými epizodami). Teenagerská atmosférická bomba. Nelze popsat slovy, jak moc mi to sedlo! I po letech se na to s širokým úsměvem ohlížím.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Asi doposud nejlepší díl ságy Smrtonosná zbraň. Perfektní akce, perfektní humor, perfektní hlášky a naše oblíbené duo, které je opět více než perfektní. Jeden z mála filmů, kde je pokračování lepší než první díl. 10/10

Interstellar (2014)

Nejlepší vesmírný film všech dob. Těžké najít film, u kterého člověk cítí tak silné emoce, jako právě u Interstellaru. Fenomenální a úderná hudba od Hanse Zimmera, nepopsatelná kamera, vizuál je doslova nadčasový, a ty herecké výkony... Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Mackenzie Foy, Casey Affleck... Dokonale obsazené, dokonaleji zahrané a ještě dokonaleji zrežírované. Nolan je génius. Už snad ani nevím po kolikáté mě opět naprosto dostal.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Nejlepší mainstreamový - novodobý seriál, který nám Netflix připravil. Díky tomuhle jsem přežil karanténu a začátek svá teenage léta. "Thanks for everything, dickhead."

Tenkrát poprvé (2020) (seriál)

Zábavná show, u které si člověk fajnově oddychne. 6/10